اینتر از حد انتظار ضعیف‌تر بازی کرد

اسپالتی: اگر پوردنونه صعود می‌‌کرد، حقش بود

سرمربی نراتزوری اعتراف کرد که تیمش در مصاف با حریف دسته سومی خود در جام حذفی ایتالیا بسیار ضعیف ظاهر شده است.

، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری خانگی که به اکثر نیمکت‌نشینان خود میدان داده بود، در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف تیمی دسته سوم به نام «پوردنونه کالچو» رفت و پس از تساوی در وقت‌های معمول و اضافی، در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی رسید و به سختی صعود کرد.

اینتر آن‌قدر بد بازی کرد، که سرمربی‌اش لوچانو اسپالتی اعتراف کرد که اگر به جای مردان او حریف به مرحله بالاتر صعود می‌کرد، سزاوار آن بوده است.

اسپالتی در پایان بازی به شبکه رای اسپورت گفت: بازیکنانی به میدان رفتند که در طول فصل کمتر بازی نی‌کنند و به همین دلیل آن در این بازی مشکلاتی داشتند. علاوه بر این پوردنونه هم در میانه میدان بازیکنان باکیفیتی داشت. ما نمی‌توانستیم بازی را کنترل کنیم و بازیکنان ما به جای اینکه مطابق وظایف و نقشی که به آن محول شده بود بازی کنند، به دردسر افتادند و از آن موقع به بعد بود که از نظر روانی همه چیز به مراتب سخت‌تر شد چون هرچه از زمان بازی سپری می‌شد، بازیکنان حریف دل و جرأت بیشتری پیدا می‌کردند.

اسپالتی ادامه داد: من موقعیتی که بازیکنانم در آن قرار داشتند را تجربه کرده‌ام و می‌دانم که چنین وضعیتی چه تأثیری می‌تواند روی عملکرد آنها بگذارد. تفاوت محسوسی در عملکرد بازیکنان ما وجود داشت و شاید من به اندازه کافی کارم را خوب انجام نداده‌ام چون ما در این بازی واقعاً بسیار ضعیف‌تر از پتانسیل واقعی‌مان بازی کردیم و شاید این هشدار را دیرتر از زمانی که می‌بایست، دریافت کردیم. در نیمه دوم، ما بهتر شدیم، همین‌طور در نیمه دوم زمانی که حریف اتوبوس را مقابل دروازه‌‌اش پارک و بسیار خوب دفاع می‌کرد. در برخی شرایط ما بد شانس بودیم اما آنها هم بدشانسی آوردند چون یک بار توپ‌‌شان به تیرک خورد. در پایان بازی من دیگر کم‌کم داشتم نگران می‌شدم و امیدم را از دست می‌دادم.

سرمربی نراتزوری در پایان تأکید کرد: واقعاً صعود سختی بود. در ضربات پنالتی، مسئولیت پشت توپ ایستادن برای همه سنگین می‌شود. من به این بازیکنان تبریک می‌گویم چون استحقاقش را داشتند، اما اگر پوردنونه هم اگر صعود می‌کرد لیاقتش را داشت. دانیله پادلی در ضربات پنالتی کارش را خوب انجام داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار