در گفت‌وگو با تسنیم

رحیمی: دیگر نمی‌گویم چه کسی پول داده و چه کسی پول نداده است

رئیس فدراسیون هندبال گفت: وزارت ورزش هم برای همه رشته‌ها و فدراسیون‌ها برنامه ریزی می‌کند و ما مستثنی نیستیم.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درخصوص حمایت مالی وزارت ورزش از فدراسیون هندبال در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: من دیگر اصلا کاری به این مسائل ندارم و همه اردوها را انجام می‌دهم و همه نیز به ما کمک می‌کنند. از وقتی تصمیم گرفتم بمانم و کارم را در هندبال انجام دادم دیگر نمی‌گویم چه کسی پول داده و چه کسی پول نداده است. همه مشکلات را حل خواهم کرد. وزارت ورزش هم برای همه رشته‌ها و فدراسیون‌ها برنامه ریزی می‌کند و ما مستثنی نیستیم.

وی درخصوص قرارداد ماچک گفت: قرارداد این سرمربی تنها تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا است و جمعه ۲۴ آذر ماه وارد ایران می‌شود و اردوها نیز از اول دی ماه آغاز می‌شود. برای بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌توانیم دوباره با این سرمربی وارد مذاکره شویم.

رئیس فدراسیون هندبال در خصوص زمان حضور لژیونرها در ایران یادآور شد: لژیونرها در ایران به تیم اضافه می‌شوند و همراه تیم ملی در اردوی اسلوونی نیز حضور دارند.

وی در پایان در خصوص حضور مربی خارجی در تیم هندبال بانوان تصریح کرد: برای بانوان در فکر مربی خارجی هستیم ولی قطعی نیست و هنوز مذاکرات را آغاز نکردیم چون بانوان فعلا مسابقاتی را پیش رو ندارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار