برای حمایت از شخص خاصی فعلا تماسی گرفته نشده است

فخری: هنوز چهره کاندیداها برای انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص نشده است

نماینده مربیان در مجمع انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: هنوز چهره کاندیداها مشخص نشده و افراد در حال سبک و سنگین کردن رقبا و شرایط هستند.

پیمان فخری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص انتخابش به عنوان نماینده مربیان برای انتخابات کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: از تک تک اعضای هیئت اجرایی و هر ۸ نفری که به من رای دادند بابت اطمینانی که کردند تشکر می‌کنم. این حمایتی که از من انجام شد مطمئنا کارم را سخت‌تر خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حمایت از افراد خاصی با شما تماس گرفته شده است، یادآور شد: خیر تماسی از طرف افراد با من گرفته نشده اما آنچه مسلم است این است که اعضای مجمع روی آینده کمیته ملی المپیک و ورزش حساس هستند و با یکدیگر تبادل نظر خواهند داشت و در نهایت بهترین تصمیم را می‌گیرند.

نماینده مربیان در مجمع انتخابات کمیته ملی المپیک تاکید کرد: هنوز چهره کاندیداها مشخص نشده و افراد در حال سبک و سنگین کردن رقبا و شرایط هستند و باید منتظر ماند تا چهره کاندیداها پس از ثبت نام در هر پست مشخص شود.

فخری در پاسخ به این سوال که آیا برای رای دادن نظر سایر مربیان را نیز در نظر می‌گیرید، گفت: ای کاش همانند کمیسیون ورزشکاران، کمیسیون مربیان نیز در ساختار کمیته ملی المپیک تشکیل می‌شد. من نمی‌توانم بگویم که از همه مربیان برتر و ارجح‌تر هستم و مطمئنا عزیزان زیادی هستند که در این عرصه کار می‌کنند و زحمت می‌کشند اما شاید چون داور بین المللی و مربی بودم چنین تصمیمی گرفته شده و من را به عنوان نماینده مربیان انتخاب کردند. با همه مربیان دوست و همکار هستم و با سایر مربیان مشورت خواهم کرد.

سرمربی تیم سابر کشورمان در خصوص مسابقات جایزه بزرگ مکزیک نیز تصریح کرد: با توجه به اینکه این مسابقات تاثیر چندانی در رنکینگ محمد رهبری و محمد فتوحی ندارد، این دو سابریست را اعزام نکردیم و مجتبی عابدینی و علی پاکدامن راهی مکزیک می‌شوند. خوشبختانه تا بازی‌های آسیایی جاکارتا چندین مسابقه مهم پیش رو داریم که اینها به آمادگی تیم در بازی‌های آسیایی جاکارتا کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: صالحی‌امیری برای ریاست کمیته ملی المپیک می‌آید؛ هاشمی بر کدام صندلی تکیه می‌زند؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار