ساکت: مرکز ملی فوتبال ایران را با بهترین امکانات مجهز می‌کنیم

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان تیم ملی فوتسال باید از امکانات استاندارد بهره ببرند تا در میادین بین المللی موفق ظاهر شوند.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت در مراسم رونمایی از کفپوش جدید سالن مرکز ملی فوتبال اظهار داشت: سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال ایران به کفپوش GERFLOR که  یکی از جدیدترین کفپوش‌ها و دارای بالاترین استانداردهای جهانی است، مجهز  شده تا تیم‌های ملی فوتسال بانوان و آقایان در رده‌های مختلف از این امکانات بهینه استفاده کنند و شاهد موفقیت‌های تیم‌ها در عرصه‌های مختلف بین المللی و جهانی باشیم.

وی ادامه داد: بدون  شک قصد داریم تا مرکز ملی فوتبال ایران را به بهترین امکانات مجهز کرده و تیم‌های ملی بتوانند با اطمینان خاطر تمرینات خود را برگزار کرده و شاهد موفقیت‌شان باشیم. ضمن اینکه سالن بدنسازی و امکانات رفاهی نیز برای تیم های فوتسال در نظر گرفته شده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از حمایت‌های شرکت بازرگانی ورزشی امیرساران بخاطر نصب کفپوش استاندارد در سالن فوتسال تشکر می‌کنیم. در واقع هدف ما این است تا بهترین شرایط را برای تیم‌های ملی و در رده‌های مختلف فراهم آوریم تا  ملی پوشان غیور کشورمان عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذارند.

ساکت در پایان گفت: یکی از برنامه های مهم فدراسیون فوتبال پوشش و تجهیز مرکز ملی فوتبال به بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات بوده که این امر در حال اجراست. همچنین در پی استاندارد سازی و مجهز کردن زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال، عملیات لوله گذاری زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال با همکاری شهرداری منطقه ۲۲ شرکت سوپر پایپ و چمن رول محمد صورت گرفت و  فعالیت‌های مربوط به لوله کشی هیتینگ این زمین به پایان رسیده و اکنون اقدامات لازم برای شن ریزی این زمین صورت خواهد گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار