رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با تسنیم:

شرکت نکردن مجتبی جباری در تمرین استقلال با یک پیامک حرفه‌ای نبود؛ حکم اول او را صادر کردیم

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال گفت که هافبک شماره ۸ این تیم به دلیل مصاحبه علیه مدیران باشگاه جریمه شده است.

جواد گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره پرونده مجتبی جباری در کمیته انضباطی باشگاه استقلال اظهار داشت: جباری دو پرونده در کمیته انضباطی باشگاه دارد. نخست اینکه در زمان قراردادش علیه مدیران باشگاه صحبت کرده، دوم اینکه در تمرینات حضور نداشته است. پرونده اول رسیدگی شده و رأی آن را صادر کرده‌ایم و مدیرعامل باشگاه باید آن را ابلاغ کند. ضمن اینکه جباری در جلسه کمیته انضباطی شرکت نکرده که عدم رسیدگی به پرونده خودش تخلف است و می‌تواند پرونده سوم برای این بازیکن باشد.

وی در مورد اینکه مجتبی جباری گفته پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه از طریق پیامک به او اعلام کرده در تمرینات شرکت نکند و چطور عدم حضور او را غیبت در تمرینات اعلام کرده‌اند، گفت: جباری اشتباه می‌کند. او بازیکن حرفه‌ای است و همانطور که حرفه‌ای بازی می‌کند، رفتارش نیز باید حرفه‌ای باشد. حرفه‌ای‌گری این نیست که با پیامک در تمرین شرکت نکند. اگر در تمرین حضور پیدا کرد و دو سه جلسه او را راه ندادند، می‌تواند در جلسه بعدی شرکت نکند. ضمن اینکه اینطور که شنیده‌ام بارها از سوی باشگاه با ایشان تماس گرفته شده که جواب نداده است.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: اگر جباری دفاعی دارد، به کمیته انضباطی بیاید، شاید حق با او باشد. جباری به فدراسیون فوتبال رفته و به ارکان قضایی شکایت کرده است. ارکان قضایی فدراسیون باید آرای صادره از سوی باشگاه را لحاظ کنند. جباری ظاهرا مبلغی از قراردادش را هم طلب کرده، در صورتی که او در تمرینات شرکت نکرده و مبلغی را هم باید پس بدهد. اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خودشان حقوقی و فوتبالی هستند و باید رأیی بدهند که حق کسی ضایع نشود.

گودرزی ادامه داد: رأی پرونده نخست جباری را صادر کرده‌ایم و مدیرعامل باید آن را ابلاغ کند. رأی پرونده دوم نیز تا هفته آینده آماده خواهد شد. جباری باید حرفه‌ای‌گری را رعایت کرده و به باشگاه احترام بگذارد. او اگر دفاعیاتی دارد، به کمیته انضباطی بیاید.

وی در خصوص اینکه چه رأیی برای پرونده مصاحبه‌ او علیه مدیران باشگاه صادر شده است، به تسنیم گفت: ما به دنبال محروم کردن بازیکن نیستیم. چند نوع مجازات داریم، توبیخ غیر درج در پرونده، توبیخ درج در پرونده، جریمه مالی و محرومیت. افراد دیگری هم داشتیم که در مدت زمان قراردادش علیه ارکان باشگاه صحبت کرده و جریمه‌اشان کردیم. این تخلف است که بازیکن در زمان قراردادش علیه ارکان باشگاه صحبت کند. ما برای جباری جریمه در نظر گرفته‌ایم و اگر مدیرعامل خواست میزان جریمه را اعلام خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار