گتوسو: مشکلی با دوناروما نداریم

سرمربی میلان در مورد اینکه گفته می‌شود دروازه‌بان ۱۸ ساله این تیم تحت‌فشار روانی قراردادش را با این تیم تمدید کرده، اظهار نظر کرد.

، جنارو گتوسو نسبت روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» مبنی بر اینکه مینو رایولا مدیر برنامه‌های جان‌لوئیجی دوناروما از سران باشگاه میلان خواسته بود تا به دلیل سوء استفاده اخلاقی آنها، قرارداد جدیدی را که توسط این دروازه‌بان ۱۸ ساله در تابستان اخیر امضا شد را باطل کنند، واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش دوناروما هم نامه‌ای را به مدیران باشگاه میلان نوشته و مدعی شده که تحت‌فشار روانی اقدام به تمدید قراردادش با روسونری کرده است.  

سرمربی میلان  در آستانه دیدار فردا شب (چهارشنبه) میلان با ورونا در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی باشگاه میلان گفت: از دیدگاه من، ما مشکلی با دوناروما نداریم. اگر دوناروما مشکلی داشته باشد، فاسونه (مدیر اجرایی باشگاه میلان) و میرابلی (مدیر ورزشی میلان) با او صحبت خواهند کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: هر روز با جان‌لوئیجی صحبت می‌کنم و او را پسر آرامی می‌بینیم، دروازه‌بانی که از عدم کسب پیروزی متنفر است. دوناروما پس از بازی با بنونتو  - بازی که میلان در وقت‌های تلف‌شده برد ۲ بر یک را با تساوی ۲ بر ۲ عوض کرد - خیلی ناراحت بود.

گتوسو در ادامه در پاسخ به این پرسش که «قصد دارید در بازی فردا از کدام دروازه‌بان استفاده کنید؟»، اظهار داشت: نمی‌دانم که فردا دوناروما در درون دروازه خواهد بود یا خیر! در مورد استوراری هم باید بگویم که ساق پای او ضربه‌ای خورده و وضعیت او را هم پیش از بازی مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

دوناروما در تابستان اخیر بحث جدایی‌اش از میلان به شدت مطرح بود، اما پس از کش‌و‌قوس فراوان با امضای قراردادی ۴ ساله به ارزش سالی ۶ میلیون یورو تا سال ۲۰۲۱ در میلان ماندنی شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار