مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی:

انتظار داشتیم ابراهیمی نظر موافق یا مخالف خودش را برای معاوضه اعلام کند

مدیر رسانه‌ای تیم تراکتورسازی اعلام کرد که موضوع معاوضه محمد ابراهیمی با شیمبا از سوی کمالوند مطرح شده و انتظار می‌رفت ابراهیمی نظر موافق یا مخالف خود را به سرمربی تیم اعلام کند.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، محمدجواد پاینده درباره قرار گرفتن محمد ابراهیمی در لیست مازاد تراکتورسازی گفت: خبر حضور محمد ابراهیمی در فهرست خروجی نیم‌فصل باشگاه به هیچ وجه صحت ندارد. موضوع معاوضه دو بازیکن تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان در دیدار این دو تیم از سوی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، آقای فراز کمالوند پیشنهاد شد. سرمربی تیم آقای یحیی گل‌محمدی پاسخی به این پیشنهاد نداد. در ادامه این پیشنهاد با تماس‌های مکرر از سوی اعضای کادر فنی صنعت نفت، همچنین آقای پیمان صاحب‌جمعی، مربی این تیم مورد پیگیری قرار گرفت. آنها خواستار پاسخگویی باشگاه تراکتورسازی به این پیشنهاد شدند.

وی ادامه داد: یحیی گل‌محمدی این موضوع را به صورت کاملاً دوستانه با محمد ابراهیمی مطرح کرد که انجام این معاوضه تنها منوط به موافقت و تمایل ابراهیمی بود. اشتباه بزرگ در این میان رسانه‌ای شدن یک گفت‌و‌گوی دوستانه بین سرمربی و بازیکن تیم بوده است. در واقع انتظار می‌رفت ابراهیمی نظر موافق یا مخالف خود را به سرمربی تیم اعلام کند که در صورت مخالفت این معاوضه به طور کلی منتفی می‌شد و هیچ حاشیه و مشکل دیگری هم در نیم فصل برای تیم ایجاد نمی‌شد. در واقع باز هم تاکید می‌کنیم نام محمد ابراهیمی به هیچ وجه در لیست خروجی نیم‌فصل تراکتورسازی قرار نداشته و حتی به این بازیکن گفته نشده که در تمرینات تیم حضور پیدا نکند. ابراهیمی بازیکن متعصب و باغیرتی است که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده و موضوع کنار گذاشتن او مطرح نبوده است. تنها انتظار از چنین بازیکن بزرگ و با تجربه این بود که گفت‌و‌گوی خصوصی خودش با سرمربی تیم را به رسانه‌ها نمی‌کشید.

مدیر رسانه‌ای تیم تراکتورسازی یادآور شد: نباید فراموش کنیم که ما یک نیم‌فصل سخت در تاریخ تراکتورسازی را پشت سر گذاشتیم و حالا برای حضور پر قدرت در ۳ جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا آماده می‌شویم. تنها نیت کادر مدیریت، فنی، اعضای تیم و همچنین هواداران باید ساختن تیمی قدرتمند و پرمهره برای حضور در ۳ جام و بازی‌های سخت و فشرده پیش رو باشد. به همین دلیل درخواست ما از همه هواداران و بازیکنان تیم این است که اجازه ندهند حاشیه و مشکلات جدیدی برای تیم ایجاد شود. ان‌شاءالله فصل نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل هم با اخبار و اتفاقات بسیار خوب برای هواداران همراه خواهد بود و تیمی قدرتمند را با حضور کادر فنی پرتلاش و زحمتکش تراکتورسازی و درایت مدیریت باشگاه برای حضور در ۳ جام آماده می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار