سمدو دلیل درگیری‌اش با نیمار در اردوی پیش فصل بارسلونا را توضیح داد

مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا درباره درگیری‌ جنجالی‌‌ای که پیش از شروع فصل جاری با هم‌تیمی برزیلی سابقش داشت را توضیح داد.

، نلسون سمدو در یکی از آخرین اپیزودهای دوران بازیگری نیمار در بارسلونا نقش پررنگی ایفا کرد. تنها چند روز پس از امضای قراردادش با بارسایی‌ها، سمدو در یکی از جلسات تمرینی اردوی پیش فصل این تیم در آمریکا با نیمار درگیری فیزیکی پیدا کرد که این صحنه از دید دوربین‌ها پنهان نماند. در واقع این نیمار بود که با حالتی پرخاشگرانه به هم‌تیمی جدیدش تاخت و رفتارش حتی برای بازیکنان قدیمی‌تر بارسلونا هم تعجب‌آور بود.

اکنون بعد از گذشت ۵ ماه از آن ماجرا گذشت، سمدو در گفت‌و‌گو با سایت مایس‌فوتبول اسپانیا درباره‌اش صحبت کرده است. او تأکید کرد: آن اتفاق باعث پسرفت من نشد بلکه یک وضعیت عادی در تمرینات بود که البته بازتابی غیرعادی داشت. به شخصه آن ماجرا روی عملکرد تأثیر نگذاشت چون من از حمایت تیم و دوستانم برخوردار بودم اما بدون شک تأثیر روانی منفی داشت. من آن زمان تازه به رم ملحق شده بودم و یکی از مهمترین بازیکنان تیم با من درگیر شده بود. آن زمان من ناراحت شدم اما متوجه شدن که او شرایط سختی را سپری می‌کرد چون می‌خواست از بارسلونا برود.

سمدو ادامه داد: من آن موقع هیچ اطلاعی از اینکه او می‌خواهد برود نداشتم اما انگار سایر بازیکنان رختکن‌مان انتظارش را داشتند. من آن زمان اصلاً تصور نمی‌کردم که او بارسا را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک خواهد کرد و غافلگیر شدم، درست مانند هواداران‌مان که آنها هم شوکه شدند. نیمار در تیم ما بازیکن بسیار مهم و محبوبی بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار