توتی: دی‌فرانچسکو مرا حیرت‌زده کرده است

کاپیتان سابق جالوروسی سرمربی جدید این تیم را به خاطر میزان تأثیرگذاری‌اش بر عملکرد قرمزپوشان پایتخت ایتالیا تحسین کرد.

، با وجود نگرانی‌هایی که پس از جدا شدن لوچانو اسپالتی از رم در پایان فصل گذشته و بی‌اعتمادی که نسبت به جانشین او اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو وجود داشت، این مرد ایتالیایی توانسته توانایی‌هایش را اثبات کند و اکنون تیمش با ۳۵ امتیاز و یک بازی کمتر در رده چهارم جدول قرار دارد و در صورت کسب پیروزی در این بازی معوقه خواهد توانست به فاصله دو امتیازی صدر جدول برسد. علاوه بر این رم در لیگ قهرمانان اروپا، با اینکه در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها قرار داشت، بالاتر از رقبایی مانند چلسی و اتلتیکو مادرید به عنوان صدرنشین صعود کرد و حالا شانس زیادی دارد تا با غلبه بر شاختار دونتسک اوکراین، حتی راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

این موفقیت‌ها فرانچسکو توتی، اسطوره و کاپیتان سابق جالوروسی را تحت تأثیر قرار داده است. او که فصل گذشته کفش‌هایش را آویزان کرد، به سایت توتویووه گفت: اینکه نبازیم تا نزدیک صدر جدول بمانیم بسیار مهم است. اسکودتو؟ بهتر است در رم این واژه را به زبان نیاورید اما باید گفت که ما هم یکی از ۴ مدعی بالای جدول هستیم.

توتی درباره تأثیر دی‌فرانچسکو بر تیم سابقش هم که الان در آن به عنوان یک مدیر ایفای نقش می‌کند، گفت: او به تیم ما هارمونی داده است. پیش از این او را آنقدرها نمی‌شناختم و با عملکردش به عنوان یک مربی آشنایی نداشتم اما الان باید اعتراف کنم او مرا حیرت‌زده کرده است و حتی بهتر از این هم خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار