فوتسال در آسیا پیشرفت زیادی کرده است

ناظم‌الشریعه: اگر می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم نباید گروه‌بندی برای‌مان مهم باشد

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: اگر می‌خواهیم قهرمان جام ملت‌های آسیا شویم نباید برای‌مان مهم باشد با چه تیمی هم‌گروه می‌شویم.

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره قرعه‌کشی مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا و هم‌گروهی تیم ملی کشورمان با تیم‌های عراق، چین و میانمار، اظهار داشت: با تیم‌های خوبی هم‌گروه شده‌ایم و به نظرم گروه خوبی داریم. نمی‌شود گفت گروه خیلی سختی است،‌ اما هم چین و هم عراق از تیم‌های خوب آسیا هستند. 

وی ادامه داد: اگر بخواهیم قهرمان شویم نباید برای‌مان مهم باشد با چه تیمی هم‌گروه می‌شویم. فوتسال در آسیا پیشرفت زیادی کرده است و باید قبول کنیم دیگر کار راحتی در این قاره نداریم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی در این مسابقات می‌داند،‌ گفت: ازبکستان،‌ ژاپن، تایلند و حتی عراق تیم‌های خوبی هستند و هر تیمی می‌خواهد قهرمان شود باید تمام تلاش خود را در این مسابقات انجام دهد. 

ناظم‌الشریعه در پایان درباره شانس قهرمانی تیم ملی کشورمان در این مسابقات عنوان کرد: زمان کمی برای آماده‌سازی داریم،‌  اما مهم این است که بچه‌ها سالم و بدون مصدومیت در اردو باشند که در این صورت به امید خدا برای قهرمانی به مسابقات خواهیم رفت. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار