عضو هیئت مدیره باشگاه سپیدرود:

نباید آرامش تیم را به‌هم بزنیم؛ این اتفاقات حاصلی جز نابودی سپیدرود ندارد

عضو هیئت مدیره باشگاه سپیدرود تأکید کرد نباید آرامش این تیم گیلانی به‌هم بخورد.

علی افتخاری، عضو هیئت مدیره باشگاه سپیدرود پس از تغییر و تحولات اعمال شده در باشگاه سپیدرود، استعفای خود را تقدیم اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان کرد، هر چند که تا امروز این استعفا مورد پذیرش واقع نشده است.

 افتخاری در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه سپیدرود در ارتباط با اتفاقات اخیر باشگاه سپیدرود اظهار داشت: متأسفانه مسائلی در خصوص تیم فوتبال سپیدرود پیش آمده که می‌تواند حاصل نیم قرن تلاش این باشگاه محبوب را با چالش جدی مواجه کند. ما به دنبال خریدار و اسپانسری بودیم که آرامش تیم را تضمین کند و در یک برنامه‌ریزی منطقی در حفظ تیم در لیگ برتر تلاش کند، بنابراین نباید با عجله وشتاب غیرمنطقی آرامش تیم را به‌هم بزنیم.

وی ادامه داد: روی سخن من با همه است که آنچه طی ۲۴ ساعت گذشته در رابطه با تیم فوتبال سپیدرود رشت پیش آمده در واقع بیانگر این است که در بن‌بست می‌تازند و این حاصلی جز تضعیف، سقوط و نابودی سپیدرود ندارد. یک باشگاه حرفه‌ای قواعد و قوانینی دارد که با توجه به این قوانین که بر گرفته از مجموعه قوانین فیفاست راه حل برای همه مسائل و مشکلات پیش‌بینی شده و با جنجال نمی‌توان مشکلات را حل کرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه سپیدرود در ادامه تصریح کرد: برای صعود تیم فوتبال سپیدرود به لیگ برتر افراد مختلفی در سالیان گذشته تلاش کرده‌اند که نباید واژ «قدرشناسی» را نادیده بگیریم و من همه افراد را به خویشتن‌داری دعوت می‌کنم تا سپیدرود به آرامش برگردد و چون هنوز تیم در اختیار اداره کل ورزش و جوانان گیلان است مراحل انتقال آن نیز می‌بایست طبق توافق به عمل آمده انجام شود و نباید برای حذف همدیگر عجله و شتاب غیرمنطقی انجام دهند. ضمناً اگر روزی به این مرحله برسیم که بازیکنان یک تیم بخواهند مربی را انتخاب یا اخراج کنند باید فاتحه فوتبال را بخوانیم.

افتخاری در پایان گفت: یک بار دیگر توجه همه افراد دست اندرکار تیم سپیدرود را به مجموعه قوانین فیفا و AFC جلب می‌کنم و نباید با حرکات غیرمنطقی « شادی» یک شهر را به تلخی و ناکامی تبدیل کنند.

 
 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار