اکبرپور در کار مربیگری هم انرژی زیادی دارد

عنایتی: هرگز برای ماندن مشکی‌پوشان در لیگ برتر ناامید نیستم

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: من اگر امیدوار به بقای مشکی‌پوشان در لیگ برتر نبودم هرگز قبول نمی‌کردم تا به‌عنوان سرمربی این تیم فعالیت کنم.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط مشکی‌پوشان و کار سخت این تیم برای ماندن در لیگ برتر گفت: من قبول دارم که کار سختی داریم، اما به ماندن مشکی‌پوشان در لیگ برتر خیلی امیدوارم. من اگر امیدوار نبودم قبول نمی‌کردم تا به‌عنوان سرمربی فعالیت کنم. ما باید از لحاظ روحی و روانی و همچنین مسائل فنی شرایط تیم را بهتر کنیم. مطمئن باشید برای رسیدن به هدف‌مان هرگز ناامید نمی‌شویم.

وی در ادامه افزود: ما با ۱۳ نفر در بازی با پدیده و پارس جنوبی عالی کار کردیم و من به آینده امیدوار هستم. طبیعتاً چند بازیکن مدنظر ما قرار گرفته‌اند و تا زمانی که بازیکنی به تیم اضافه نشود تکلیف خروجی‌ها مشخص نخواهد شد. ما باید در این زمینه حرفه‌ای عمل کرده و در نهایت یک تیم خوب را آماده کنیم تا در نیم فصل دوم نتایج لازم را بگیریم.

عنایتی در مورد حضور سیاوش اکبرپور در کادر فنی مشکی‌پوشان اظهار داشت: ما از دوران بازیگری در استقلال خاطرات خوبی با یکدیگر داریم. سیاوش وقتی فوتبال بازی می‌کرد پرانرژی بود و در کار مربیگری هم انرژی زیادی دارد. من از او خواستم که به ما کمک کند و سیاوش هم قبول کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار