لیگ برتر والیبال

یوسفی: رأی شکست تیم ما را کسانی اعلام کردند که محروم شدند

مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: رأی شکست فنی تیم ما با نظر داور و ناظری صادر شده است که به دلیل عدم مدیریت مناسب تا اطلاع ثانوی محروم شدند.

احد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در مورد بازی این تیم مقابل پیکان در هفته دهم لیگ برتر والیبال و شکست ۳ بر صفر این تیم اظهار داشت: من روز شنبه در جلسه سازمان لیگ به صورت مفصل در این مورد با داورزنی صحبت کردم و اعلام کردم که رأی کمیته انضباطی برای ما بسیار دردآور بود.

او ادامه داد: ما مستندات خودمان را ارائه کردیم و تذکر دادیم که اگر مسابقه ادامه پیدا می‌کرد، ممکن بود اتفافات بدتری بیفتد. مجموعه شهرداری ارومیه، هیچ دخالتی در شروع اتفاقات بین ۲ تیم نداشت ولی در نهایت ما مقصر اعلام شده و جریمه شدیم.

یوسفی در ادامه گفت: سرمربی تیم پیکان گفته که به خاطر مسائل پشت پرده محروم شده است. من معنی این حرف را متوجه نمی‌شوم ولی مطمئنم که آنها خوشحال هستند چون حالتی بهتر از کسب یک پیروزی ۳ امتیازی نمی‌توانست برای آنها اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد:  مجموعه باشگاه در نهایت به این نتیجه رسید که بازیکنان در بازی هفته دوازدهم مقابل سایپا، فقط خود را گرم کنند ولی بازی نکنند تا این سوال حداقل توسط رسانه‌ها مطرح شود و صدای اعتراض ما به جایی برسد.

مدیر عامل شهرداری ارومیه موضوع دیگری را نیز مطرح کرد: ما اعتراض دیگری را هم به کمیته انضباطی ارائه کردیم. شهروز همایون‌فر، بازیکن تیم گنبد بود که در هفته نخست مقابل شهرداری قرار گرفت. ما در آن بازی شکست خوردیم. این بازیکن، ۳ هفته بعد در ترکیب تیم سارویه مقابل ما بازی کرد که طبق قوانین لیگ، خلاف است. برخورد سلیقه‌ای با موارد مشابه ما را بسیار اذیت کرده است.

یوسفی گفت: رأی شکست فنی ما با نظر داور و ناظری صادر شده است که به دلیل عدم مدیریت مناسب تا اطلاع ثانوی محروم شدند.

او در پایان گفت: تیم شهرداری در فاصله دو نیم فصل به دنبال جذب چند بازیکن توانمند داخلی است تا نیم فصل دوم را به قدرت بیشتری شروع کنیم. ما در تمام بازی‌ها از این پس حاضر خواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار