احضار نمایندگان دو باشگاه شهر منچستر به خاطر درگیری در رختکن

اتحادیه فوتبال انگلیس، نمایندگان دو باشگاه منچستریونایتد و منچسترسیتی را برای ادای توضیحات در مورد اتفاقات شب گذشته فراخواند.

، نمایندگان دو باشگاه منچستریونایتد و منچسترسیتی از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) برای ادای توضیحات در مورد اتفاقات پس از بازی شب گذشته (یکشنبه) بین دو تیم در هفته شانزدهم از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس فراخوانده شدند. این دیدار با برتری ۲ بر یک آبی‌های شهر منچستر همراه شد.

نشریه «تایمز» انگلیس گزارش داد ‌پس از دربی شب گذشته شهر منچستر، در حدود ۲۰ نفر از  بازیکنان و مسئولان دو تیم در تونل منتهی به رختکن ورزشگاه اولدترافورد با یکدیگر درگیر شده‌اند و طرفین اقدام به پرتاب بطری‌های آب و شیر به سمت یکدیگر کردند که در این بین یکی از بطری‌ها به صورت میکل آرتتا، دستیار پپ گواردیولا برخورد می‌کند و صورت او را شکاف می‌دهد.

 گفته می‌شود اولین نفری که اقدام به این کار کرده، روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ بوده است. در همان حال یکی از مسئولان کادر فنی سیتی هم پاکت شیری که در دست داشته را به سمت مورینیو پرتاب می‌کند که پس از برخورد با دیوار پاره شده و محتویات آن روی آقای خاص و اطرافیان او می‌ریزد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار