شهباززاده از استقلال رفتنی شد؟

مهاجم تیم فوتبال استقلال به احتمال زیاد از این تیم جدا خواهد شد.

خبرنگار ورزشی ، وینفرد شفر هنوز نتوانسته برای ادامه حضور یا جدایی مهاجمان استقلال تصمیم‌گیری کند. سجاد شهباززاده، علی قربانی، جابر انصاری و حسن بیت‌سعید؛ مهاجمان استقلال هستند که نتوانستند انتظارات را در نیم‌فصل اول برآورده کنند. شهباززاده و بیت‌سعید پای‌شان به گلزنی باز نشد، قربانی تنها یک بار در لیگ برتر موفق به باز کردن دروازه حریفان شد و انصاری نیز هر چند دو گل زد، اما خیلی از فرصت‌هایی را که نصیبش شد، از دست داد.

در بین این بازیکنان، شهباززاده وضعیت بدتری دارد و ممکن است در نیم‌فصل دوم از لیست استقلال خارج شود. در این زمینه، باشگاه ذوب‌آهن به صورت رسمی خواهان به خدمت گرفتن شهباززاده شده است. امیر قلعه‌نویی با این بازیکن در استقلال کار کرده و از مسئولان ذوب‌آهن خواسته که مقدمات حضور این بازیکن را در استقلال فراهم کنند.

با این شرایط و با توجه به اینکه پیشنهاد از یک تیم برای شهباززاده رسیده، باشگاه استقلال بدش نمی‌آید که با انتقال او به ذوب‌آهن خیلی هم ضرر نکند. همه اینها زمانی اتفاق می‌افتد که استقلالی‌ها خیال‌شان بابت جذب یک مهاجم راحت شود.

مسئولان باشگاه استقلال صحبت کوتاهی در این زمینه با شفر انجام داده‌اند و سرمربی آبی‌پوشان اعلام کرده که باید در این زمینه فکر کرده و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار