تیم‌های پولدار همیشه به دنبال بازیکنان تیم‌های بی‌پول هستند

دست‌نشان: دین‌محمدی مربی تیم‌های بزرگی بوده و حق دارد ملوان را ضعیف بداند!

سرمربی ملوان بندر انزلی معتقد است سرمربی شهرداری تبریز مربی تیم‌های بزرگی بوده و حق دارد ملوان را ضعیف بداند.

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل شهرداری تبریز اظهار داشت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. ما با مشکلات زیادی راهی تبریز شدیم و برف و سرمای این شهر هم کارمان را سخت کرد. البته بازی در چمن مصنوعی کارمان را سخت‌تر هم کرد. شهرداری نیز پس از حضور سیروس دین‌محمدی، تغییرات خوبی کرده است و یک بازی انتحاری را مقابل ما به نمایش گذاشت.

وی در ادامه افزود: خدا را شکر ابتدای بازی به گل رسیدیم و با توجه به اینکه شهرداری در سرتاسر بازی به جز حمله کار دیگری نمی‌کرد، در ضدحملات آسیب‌پذیر بود. موقعیت‌های خوبی هم نصیب تیم ما شد که نتوانستیم از آنها بهره لازم را ببریم. با این حال از این دیدار سخت، دست پُر به انزلی برگشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در واکنش به صحبت‌های سیروس دین‌محمدی که گفته بود بازیکنان ملوان در طول بازی خود را روی زمین می‌انداختند و تاکنون ملوان را به این ضعیفی ندیده بود، تصریح کرد: دین‌محمدی مربی و بازیکن بزرگی بوده است و در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده است. او حق دارد که فکر کند ملوان ضعیف است!

دست‌نشان همچنین در مورد اعتراض دین‌محمدی به وقت‌کشی‌های بازیکنان ملوان و گلایه این مربی به داور به خاطر کم بودن وقت اضافه مسابقه خاطرنشان کرد: تنها می‌توانم بگویم که او فیلم بازی را تماشا کند و ببیند دروازه‌بان تیمش، پای بازیکن ما را قیچی کرد و داور پنالتی نگرفت. فیروز دین‌محمدی (مربی شهرداری) دوست من است، اما داور به او محبت کرد که به خاطر اعتراض‌هایش، او را از کنار زمین اخراج نکرد.

وی ادامه داد: دو بار دروازه‌بان ما روی زمین افتاد که داور باید بازی را متوقف می‌کرد. سایر بازیکنان ما دو مرتبه روی زمین افتادند که یکی به خاطر ضربه مدافع حریف به کتف بازیکن ما بود. در این صحنه‌ها هم دین‌محمدی به شاگردانش گفت بازی جوانمردانه را رعایت نکنند. این که دیگر ناراحتی ندارد. داور نیز پنج دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد، اما پس از گذشت شش دقیقه و ۴۰ ثانیه از پایان ۴۵ دقیقه، سوت پایان بازی را زد.

«تیم‌های پولدار همیشه به دنبال بازیکنان تیم‌های بی‌پول هستند»، سرمربی ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا در تعطیلات نیم‌فصل، اقدام به جذب بازیکن خواهد کرد یا بازیکنی از جمع ملوانان جدا خواهد شد یا خیر، با بیان این جمله گفت: با توجه به اینکه قانون به بازیکنانی که ۳۰ درصد مبلغ قرارداد خود را تا پایان نیم‌فصل نگیرند، اجازه ترک تیم را می‌دهد، بازیکنان ملوان می‌توانند از جمع ما جدا شوند. آنها مشکلاتی دارند و مطالبات‌شان باید پرداخت شود.

دست‌نشان با بیان اینکه بازیکنان تیمش برای گذراندن زندگی خود با مشکل مواجه هستند، تصریح کرد: من این مسائل را به مدیران باشگاه تذکر دادم که تکلیف این بازیکنان را مشخص کنند. ابتدا باید مشکل این بازیکنان را برطرف کنیم و سپس به دنبال جذب بازیکن جدید باشیم. با این حال به بازیکنانی نیاز داریم تا کمبودهای خود را جبران کنیم.

وی که در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شهرداری از سردار باران‌چشمه خواسته بود بازیکنان سرباز به ملوان هم فرستاده شوند، در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه ملوان برای جذب سه بازیکن ذوب‌آهن (پهلوان، مهدی‌پور و اسماعیلی‌فر) که به تازگی به تراکتورسازی پیوستند، پیشنهادی داده بود یا خیر، اظهار داشت: از ابتدای فصل با این بازیکنان صحبت کردیم و قرار بود برای خدمت سربازی به ملوان بیایند. با این حال نتوانستیم آنها را جذب کنیم و ذوب‌آهن مشکل آنها را حل کرد.

سرمربی ملوان ادامه داد: باران‌چشمه گفته بازیکنان لیگ برتری باید خدمت خود را در باشگاه‌های لیگ برتری بگذرانند. آیا تراکتورسازی که می‌تواند شش بازیکن جدید به خدمت بگیرد، پس از اتمام این ظرفیت هم می‌تواند بازیکن سرباز جذب کند؟ انتظار داریم باران‌چشمه به ملوان که یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های نظامی فوتبال ایران است، نگاه ویژه‌ای داشته باشد. ملوان هم نیازمند کمک است و بودجه محدودی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار