هر زمان آماده بودم، مصدوم شدم

کنعانی‌زادگان: خودم را نمی‌بازم و با قدرت برمی‌گردم

مدافع مصدوم تیم فوتبال سایپا گفت: انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم و با قدرت به میادین فوتبال بازمی‌گردم.

محمدحسین کنعانی‌زادگان که مدتی پیش با پارگی رباط صلیبی مواجه شد، در مورد آخرین وضعیتش به خبرنگار ورزشی گفت: حدود چهار هفته از جراحی‌ام می‌گذرد، ولی به هیچ عنوان ناامید نیستم و خودم را نمی‌بازم، چون می‌خواهم با قدرت به فوتبال برگردم. بدترین مصدومیت برای یک فوتبالیست این است که رباط صلیبی پاره کند و من نمی‌دانم چرا در دو سال اخیر اینقدر بدشانس بوده‌ام. با این حال به این فکر می‌کنم که دوباره برگردم، آنهم با قدرت و بهتر از گذشته.

وی در ادامه افزود: من هر وقت خودم را آماده کردم و جایگاهم را در تیم ملی به دست آوردم، متأسفانه مصدوم شدم. اگر از ناحیه مینیسک و همسترینگ مصدوم می‌شدم طبیعتاً زودتر برمی‌گشتم، ولی متأسفانه باز هم رباط صلیبی پاره کردم. امیدوارم هیچ ورزشکاری با این مشکل مواجه نشود.

مدافع مصدوم تیم فوتبال سایپا همچنین راجع به قرعه تیم ملی در جام جهانی روسیه گفت: ما با قرعه سختی مواجه شدیم، ولی می‌توانیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم و خودمان را محک بزنیم. ما در بازی‌های دوستانه نمی‌توانیم با تیم‌هایی مثل پرتغال و اسپانیا بازی کنیم، ولی در جام جهانی این فرصت را داریم که خودمان را نشان بدهیم. ما یک تیم بسیار خوب داریم و امیدوارم که تیم ملی در جام جهانی روسیه بدرخشد.

کنعانی‌زادگان در پایان خاطرنشان کرد: من هم اگر شرایط مهیا بود دوست دارم به روسیه بروم و بازی‌های تیم ملی را ببینم، اگر هم این اتفاق نیفتاد برای موفقیت تیم ملی کشورم دعا می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار