گزارش تمرین استقلال

غیبت بحث برانگیز انصاری و بیت سعید و جلسه شفر با چشمی + تصاویر

سه بازیکن در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال حضور نداشتند.

خبرنگار ورزشی ، تمرین تیم فوتبال استقلال پس از ۴ روز تعطیلی از ساعت ۱۰:۳۰ امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آزادی برگزار شد.

* سرور جپاروف که در بازی برابر سپاهان دو گل به ثمر رسانده بود، در محل تمرین با استقبال هواداران روبه‌رو شد.

* از میان بازیکنانی که نام‌شان در لیست مازاد در رسانه‌ها مطرح شده بود، تنها حسن بیت سعید حضور نداشت. یعقوب کریمی، پادوانی و سجاد شهباززاده پا به پای بازیکنان تمرین کردند. قرار است در مورد این سه بازیکن در روزهای آینده تصمیم‌گیری شود. ضمن اینکه جابر انصاری و فرشید اسماعیلی هم در محل تمرین حضور نداشتند.

* انصاری در حالی در محل تمرین حضور نداشت که از روز گذشته صحبت‌هایی مبنی بر قرار گرفتن نام او در لیست مازاد مطرح شده است.

* پژمان منتظری وقتی متوجه حضور خبرنگاران شد به شوخی به آنها گفت: اول صبح اینجا چه کار می‌کنید؟ بروید بخوابید!

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود، وینفرد شفر دقایقی با روزبه چشمی صحبت کرد.

بیشتر بخوانید: بازیکنی که سه میلیارد از استقلال طلبکار است!

* زمانی که شفر همه بازیکنان را دور خود در زمین جمع کرد، زرندی مدیررسانه‌ای استقلال که کار ترجمه صحبت‌های شفر را برعهده دارد، با تأخیر در وسط زمین حضور یافت. سرمربی استقلال هم گفت هر کسی در تمرین دیر حاضر شود، به عنوان تنبیه باید آواز بخواند. بازیکنان هم شروع به دست زدن کردند تا او آواز بخواند، اما مدیررسانه‌ای استقلال از این کار طفره رفت!

* بازیکنان خودشان را گرم کرده و سپس به کارهای کششی پرداختند. بازی هندبال بخش بعدی تمرین بود که بازیکنان با دست بازی کرده و سپس ضربه نهایی را باید با پا می‌زدند.

* دروازه‌بان‌های استقلال هم زیر نظر اشکان نامداری به تمرینات اختصاصی پرداختند. ارشیا بابازاده دروازه‌بان سوم حضور نداشت.

تسنیم، استقلال دوشنبه هفته آینده در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف ایرانجوان بوشهر خواهد رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار