درگیری بازیکنان یونایتد و سیتی بعد از دربی منچستر در رختکن

جنگ بازیکنان تیم‌های تحت هدایت ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا به زمین چمن ورزشگاه اولدترافورد محدود نبوده است.

و به نقل از نشریه مارکا، دربی منچستر روی چمن ورزشگاه اولدترافورد به پایان نرسیده است و آنها پس از این بازی که با پیروزی ۲ بر یک سیتی به پایان رسید در رختکن هم با یکدیگر درگیر شده‌اند.

در همین حال نشریه تایمز لندن جزئیات بیشتری از این حادثه ارائه کرده و نوشته است که نزدیک به ۲۰ تن از بازیکنان و مسئولان دو تیم در تونل رختکن‌ها با یکدیگر درگیر شده‌اند و جوی متشنج را ساخته‌اند.

به نوشته این نشریه، جشن و پایکوبی پر سر و صدای بازیکنان سیتی در رختکن‌شان همراه با موسیقی بلند، مسئولان تیم میزبان را آزار داده و در میان آنها مورینیو برای تذکر دادن به شاگردان گواردیولا پیش قدم می‌شود که با ادرسون مواجه می‌شود و درگیری لفظی پیدا می‌کند. ظاهراً مورینیو به زبان پرتغالی از الفاظی استفاده کرده که ادرسون برزیلی سیتی متوجه آن می‌شود و اینگونه درگیری میان دو طرف آغاز شده است.

ماجرا اما همین جا خاتمه پیدا نمی‌کند و طرفین به پرتاب بطری‌های آب و شیر به سمت یکدیگر اقدام کردند که در این بین یکی از بطری‌ها به صورت میکل آرتتا، دستیار پپ گواردیولا برخورد می‌کند و صورت او را شکاف می‌دهد. ظاهراً اولین نفری که اقدام به این کار کرده، روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد بوده است.

در همان حال یکی از مسئولان کادر فنی سیتی هم پاکت شیری که در دست داشته را به سمت مورینیو و چند نفری که اطراف او بوده‌اند پرتاب می‌کند که پس از برخورد با دیوار پاره شده و محتویات آن روی آقای خاص و اطرافیان او می‌ریزد.

با بالا گرفتن درگیری، مأموران پلیس وارد رختکن می‌شوند و تا زمان خروج دو تیم از اولدترافورد محل را ترک نمی‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار