زارعی برای ۴ سال دیگر رئیس فدراسیون کوهنوردی باقی ماند

مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی صبح امروز برگزار شد.

خبرنگار ورزشی ، مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی صبح امروز با حضور محمدرضا داوزنی، معاون قهرمانی وزارت ورزش برگزار شد.

رضا زارعی با کسب ۳۴رای از ۳۶ رای ماخوذه برای دومین بار رئیس فدراسیون کوهنوردی شد.

همزمان با روز جهانی کوهستان مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی امروز (دوشنبه) برگزار شد. مجمع با صحبت‌های محمد رضا داورزنی (رئیس مجمع) آغاز شد.

داورزنی با ابراز تسلیت درخصوص حادثه دلخراش اشترانکوه گفت: در فضایی که جامعه کوهنوردی با حادثه ناگوار و ناراحت کننده جان باختن تعدادی از کوهنوردان خراسانی روبه‌روست مجمع را برگزار می‌کنیم. برگزاری مجمع در این شرایط کمی سخت است اما بنا به برنامه ریزی های صورت گرفته از قبل مجمع را برگزار کردیم.

وی افزود: برای خانواده کوهنوردی صبر و شکیبایی را خواستارم و از مسئولان و دست اندرکاران و گروه‌هایی که برای یافتن اجساد کوهنوردان در ارتفاعات اشترانکوه تلاش کردند، تشکر ویژه دارم که در کمترین زمان ممکن این اجساد راپیدا کردند.

مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در شرایطی برگزار شد که رباب شهریان به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک حضور داشت.

مجمع با ارائه برنامه هرسه نامزد انتخاباتی (رضا زارعی،هادی صابری و منصوره گرجی)پیگیری شد. نامزدهای انتخاباتی برنامه های خود را تک به تک عنوان کردند. البته منصوره گرجی پس از ارائه صحبت های خود در پایان به نفع رضا زارعی انصراف خود را اعلام کرد تا انتخابات با دو نامزد برگزار شود.

انتخابات با حضور اعضای مجمع برگزار شد و در پایان رضا زارعی با کسب ۳۴ رای از ۳۶ رای ماخوذه برای دومین بار به عنوان رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی انتخاب شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار