امیدوارم به سهمیه آسیا برسیم

زهیوی: هدفم این است که دوباره به تیم ملی دعوت شوم

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد که دوباره به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شود.

مهدی رحیم‌زهیوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی , درباره نتایج خوب فولاد در نیم‌فصل اول لیگ برتر گفت: ما نتایج بسیار خوبی گرفتیم و خوشبختانه هواداران هم راضی هستند که البته باید از حمایت آنها تشکر کنم. هدف ما این است که در نیم‌فصل دوم همین روند را ادامه دهیم و در پایان فصل یک جایگاه مناسب را به دست بیاوریم.

وی در مورد شانس فولاد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: الان چیزی قابل پیش‌بینی نیست و تیم‌های زیادی دنبال کسب سهمیه هستند. ما فعلاً روی این موضوع تمرکز نمی‌کنیم و می‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم. امیدوارم طوری امتیاز بگیریم که در نهایت به سهمیه آسیا برسیم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به عملکردش در فصل جاری خاطر نشان کرد: خوشحالم که توانستم بیشتر به تیمم کمک کنم. من در مقاطعی از فصل مصدوم شدم و با بدشانسی مواجه شدم، اما الان شرایط خوبی دارم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم به هیچ عنوان مصدوم نشوم و همیشه در خدمت تیمم باشم.

زهیوی که در ابتدای فصل امیدوار بود به تیم ملی دعوت شود با ابراز تأسف از دوری از تیم ملی اظهار داشت: در گذشته که با بدشانسی مواجه شدم و به دلیل مصدومیت تیم ملی را از دست دادم. در نیم‌فصل دوم تلاش می‌کنم تا عملکرد خوبی داشته باشم و امیدوارم دوباره به تیم ملی دعوت شوم. دوست دارم این اتفاق رخ دهد و می‌دانم برای رسیدن به این هدف باید بیشتر تلاش کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار