مخالفت گسترده با تصمیم یحیی گل محمدی؛

تراکتوری‌ها از سرمربی تیم حمایت نمی‌کنند؟

پس از خداحافظی اینستاگرامی سینا عشوری و محمد ابراهیمی، جو گسترده ای در فضای مجازی علیه یحیی گل محمدی به راه افتاده و به نظر می‌رسد هواداران تیم تراکتور، به شدت مخالف جدایی دو بازیکن تیمشان هستند.

به گزارش "توپ"، مشخصا هنوز فوتبال ایران درگیر موضوع بازیکن سالاری است و هواداران بیش از این که منفعت باشگاه و تیم را در نظر بگیرند، به علاقه شخصی خود توجه دارند. البته بعضا در فوتبال اروپا نیز چنین رویدادهایی اتفاق می‌افتد؛ اما شدت و تعداد آن در فوتبال ما بسیار بیشتر است.

 

در ابتدای فصل هواداران استقلال به شدت خواهان پژمان منتظری و مجتبی جباری بودند و برای خرید این دو بازیکن، باشگاه را نیز تحت فشار قرار دادند یا هواداران سپاهان، سال‌ها برای حفظ محرم نویدکیا مقابل باشگاه و چند سرمربی تیم ایستادند و حالا تراکتوری‌ها برای تمدید حضور سینا عشوری و محمد ابراهیمی، مقابل کسی ایستاده‌اند که در بدترین برهه تاریخ تراکتور این تیم را تحویل گرفت و باوجود فقر بازیکن، نتایج بدی هم با آن ها نگرفت. حتی در صورت نتایج بد نیز باید به یاد داشته باشیم که سرمربی اختیار هر تصمیمی را دارد و در پایان فصل، اوست که باید پاسخگوی عملکرد تیم باشد. بنابراین هرگونه دخالت در تصمیماتِ او به منزله لطمه وارد کردن به روند موفقیت تیم است.

 

البته نمی‌توان از ارزش فنی عشوری و علی الخصوص ابراهیمی گذشت. محمد ابراهیمی سال‌ها در تراکتور حضور داشته و علاقه‌اش به این تیم کتمان نشدنی است. البته بر رفتارِ او نیز ایرادی وارد نیست؛ ابراهیمی با معاوضه مخالف است و دوست دارد تیم آینده‌اش را خودش انتخاب کند.

 

فصل گذشته مشابه چنین جریانی برای باشگاه پرسپولیس نیز پیش آمد و برانکو ایوانکوویچ، یکی از بهترین های فصل گذشته یعنی رامین رضاییان را کنار گذاشت و باوجود محبوبیت بسیار زیاد این بازیکن، اکثریت هواداران به سرمربی تیم اعتماد کردند و نتیجه این اعتماد را نیز در پایان فصل با موفقیت تیم دیدند.

 

حال یحیی گل محمدی که یکی از سرمربیان جوان، خوش فکر و نسبتا پرافتخار فوتبال کشورمان است، بی شک صلاح کار را بهتر از هرکس دیگری می‌داند و هواداران تراکتور نیز بهتر است این تصمیمات را به باشگاه بسپارند و برای موفقیت تیم، همچون گذشته در ورزشگاه حضور یابند.

محمد همتی

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار