بوناونتورا یکی از بهترین هافبک‌های ایتالیاست

گتوسو: حتی زمانی که با پسرم فوتبال بازی می‌کنم هم هیجان‌زده هستم

مرد اول کادر فنی روسونری می‌گوید همیشه هیجان‌ بالایی دارد حتی زمانی که با پسرش فوتبال بازی می‌کند.

، گنارو گتوسو در پی برتری ۲ بر یک شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش برابر بولونیا در هفته شانزدهم سری A ایتالیا که اولین برد گتوسو با این تیم پس از جانشینی‌‌اش به جای وینچنزو مونتلا بود، در خصوص شادی‌اش بابت این برد گفت: همیشه هیجان‌زده هستم، حتی زمانی که با پسرم فوتبال بازی می‌کنم، اما قطعاً روی نیمکت مربیگری میلان هیجانم بیشتر است.

وی ادامه داد: همچنان باید پیشرفت کنیم، به خصوص از جنبه دفاعی چون بولونیا بیش از یک مورد ما را به دردسر انداخت، اما باید از بازیکنانم بابت کسب این برد، بابت روحیه بالا و فداکاری که در زمین از خود نشان دادند، قدردانی کنم. از نتیجه و عملکردمان راضی هستم، اما باید به خاطر داشته باشیم که هنوز راه طولانی در پیش داریم.

سرمربی روسونری در تمجید از بازیکن ملی‌پوش تیمش که در این دیدار هر دو گل تیمش را به ثمر رساند و به ناکامی میلان در کسب پیروزی در سه بازی اخیر پایان داد، خاطرنشان کرد: بوناونتورا قادر به بازی در هر پستی است. او بازیکن باکیفیتی است و می‌داند که چطور باید گلزنی کند. به نظرم بوناونتورا یکی از بهترین هافبک‌های ایتالیاست. با این وجود او به لحاظ فیزیکی هنوز کمی جا برای پیشرفت دارد چون در ابتدای فصل چندین بار مصدوم شد.

میلان با این برد ۲۴ امتیازی شد و به رده هفتم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا صعود کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار