تماشاگر فحاشی کرد، نظری هم کنترلش را از دست داد

کلانتری: بازی ما برابر نساجی بیشتر شبیه به جنگ بود تا فوتبال

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز دیدار تیمش مقابل نساجی قائمشهر را به یک جنگ تشبیه کرد.

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تساوی بدون گل تیم فجرسپاسی مقابل نساجی قائمشهر در هفته شانزدهم لیگ دسته اول اظهار داشت: بازی بسیار سخت و درگیرانه‌ای بود. حریف ۹۵ دقیقه تیم ما پرس کرد و اگر بازی یک ساعت دیگر هم ادامه داشت بازهم ما را پرس می‌کرد! بازیکنان ما هم بازی درگیرانه‌ای را ارائه کردند و به نظرم بازی تماشاگرپسندی را شاهد بودیم. 

وی ادامه داد: نساجی در این بازی دو موقعیت خیلی خوب داشت که از دست داد. ما هم یک موقعیت خیلی خوب روی ضربه‌ پنالتی داشتیم که اگر گل می‌شد سه امتیاز شیرین را به دست آورده بودیم. به طور کلی این بازی بیشتر شبیه به جنگ بود تا فوتبال! 

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در خصوص داوری این دیدار نیز تصریح کرد: داوری خوب بود. پنالتی که برای ما گرفته شد صددرصد درست بود. در یک صحنه نیز بازیکنان و مربیان تیم حریف اعتقاد داشتند که باید برای آنها هم پنالتی گرفته شود که من به دلیل اینکه از صحنه دور بودم، نمی‌توانم در مورد آن نظر بدهم. 

کلانتری در مورد درگیری مهدی نظری، مهاجم تیم فجرسپاسی با هواداران تیم خودی که منجر به کنار گذاشتن این بازیکن از تمرینات شد،‌ گفت: همه می‌دانند هواداران تیم فجر یکی از بهترین هواداران ایران هستند و تا به حال به هیچکس و هیچ تیمی اعتراض نکرده‌اند، اما یکی از تماشاگران که معلوم نیست از طرف چه کسی مأمور شده بود در این بازی از همان دقایق اول شروع به فحاشی به نظری کرد. پس از بازی هم این تماشاگر یک ناسزای بسیار بد به مهاجم تیم ما گفت که نظری هم چون به تازگی مادر خود را از دست داده کنترلش را از دست داد و با او درگیری لفظی پیدا کرد. 

بیشتر بخوانید:
نظری تا اطلاع ثانوی از تمرینات فجری‌ها کنار گذاشته شد

وی افزود: نظری جزو بازیکنان خوب ماست و خودش هم فهمیده که اشتباه کرده است. در هر صورت روز پنجشنبه قرار است کمیته انضباطی باشگاه فجر تشکیل جلسه دهد و در مورد این بازیکن تصمیم‌گیری کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار