اعلام برنامه دیدارهای دوستانه ایران، مراکش و پرتغال از سوی یک نشریه مراکشی

یک نشریه مراکشی برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم‌های ایران، مراکش و پرتغال به منظور آماده‌سازی خود برای جام جهانی ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

، براساس گزارش روزنامه «الاخبار» مراکش پس از مشخص شدن قرعه تیم‌های حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و هم‌گروهی تیم‌های اسپانیا، پرتغال، مراکش و ایران در گروه B، فدراسیون فوتبال مراکش درخواست‌های رسمی از جانب لهستان، انگلیس و بلژیک برای انجام بازی‌های دوستانه دریافت کرده است. انگیس و بلژیک در گروه G با تونس هم‌گروه هستند و لهستان نیز در گروه H با سنگال باید بازی کند که سبک بازی مراکش نزدیک به سبک بازی رقبای آفریقایی این سه تیم است. در سوی دیگر اروگوئه که در گروه A با تیم‌های مصر و عربستان هم‌گروه است نیز ابراز علاقه کرده تا با مراکش یک بازی دوستانه ترتیب دهد.

براساس گزارش «الاخبار»، عادل تاعرابت، مهاجم کنونی جنوای ایتالیا که سابقه بازی در تیم‌هایی همچون تاتنهام، فولام، میلان و بنفیکا را دارد، احتمالاً دوباره به اردوی تیم ملی مراکش برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت خواهد شد، این در حالی است که منیر الحدادی نیز منتظر دریافت مجوز فیفا برای بازی در تیم ملی مراکش است.

طبق گزارش این روزنامه، تیم ملی فوتبال ایران هم یک بازی دوستانه مقابل مصر یا تونس که سبک بازی‌شان شبیه به مراکش است، انجام خواهد داد، این در حالی است که ایرانی‌ها به دنبال برگزاری دو بازی دوستانه هم مقابل تیم‌های اروپایی هستند. در سوی دیگر پرتغال به دنبال نهایی کردن یک بازی دوستانه با الجزایر است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار