رونالدو به انتقاداتی کهاز او می‌شود عادت دارد

زیدان: روی خودمان تمرکز کرده‌ایم و کاری به وضعیت دورتموند نداریم

سرمربی فرانسوی رئال مادرید تأکید کرد فوق‌ستاره تیمش به انتقاداتی که از وی می‌شود، عادت دارد.

، زین‌الدین زیدان در آستانه دیدار خانگی فردا شب (چهار‌شنبه) شاگردانش مقابل بوروسیا دورتموند در هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حضور در کنفرانس خبری گفت: با وجود اینکه صعودمان به دور بعد رقابت‌ها قطعی شده، اما می‌خواهیم که بازی خوبی را مقابل بوروسیا دورتموند به نمایش بگذاریم. ما روی خودمان تمرکز داریم و کاری نداریم که آنها چه شرایطی دارند.

وی در ادامه با اشاره به نتایج تیمش در فصل جاری که نتوانسته انتظارات هواداران را برآورده کند، اظهار داشت: می‌دانیم که باید به تلاش‌مان برای یافتن راه‌حلی مناسب ادامه بدهیم. با این وجود هواداران نباید فراموش کنند که این تیم دست به چه کارهایی زده است. فوتبال هم چنین فازهایی دارد و ما بر این دوره هم غلبه خواهیم کرد.

زیزو در مورد وضعیت بال ولزی خود هم اظهار داشت: نمی‌دانم آیا بیل به بازی با سویا می‌رسد یا خیر! پس از اینکه گرث به تمرینات گروهی ملحق شد، وضعیت او را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد. بیل در جام باشگاه‌های جهان هم با ما همراه خواهد بود.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید درباره انتقاداتی که از فوق‌ستاره پرتغالی‌اش می‌شود، یادآور شد: رونالدو به انتقاداتی که به وی می‌شود، عادت دارد. او همچنین عادت دارد به اینکه ثابت کند منتقدان در مورد او اشتباه می‌کنند. کریس فصل قبل فوق‌العاده بود.  

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار