برگزاری مسابقات انتخابی دوومیدانی برای رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی از برگزاری مسابقات انتخابی برای رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا در تهران خبر داد.

و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، جلسه سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی با هدف بررسی اهداف و انتخاب ورزشکاران برای حضور در ترکیب تیم ملی ایران در رقابت های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که اواسط بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود، امروز با حضور مجید کیهانی، رئیس فدراسیون برگزار شد.

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی پیرامون تصمیم‌گیری‌های امروز این جلسه  اظهار داشت: در جلسه امروز در خصوص بررسی و تعیین هدف برای حضور پرقدرت تیم ملی دو و میدانی کشورمان در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا و همچنین انتخاب بهترین های ایران برای پوشین لباس تیم ملی بحث وتبادل نظر شد و تصمیم گرفتیم که یک دوره مسابقات انتخابی برای گزینش برترین های آقایان و بانوان برگزار کنیم.

وی افزود: این مسابقه قرار است در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ دی ماه در ۲ بخش آقایان و بانوان در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شود. بلافاصله پس از انتخاب برترین ها برای حضور در ترکیب تیم ملی، اردوی تدارکاتی ۲۱ روزه با هدف آماده سازی برای حضور در این دوره از مسابقات که به دلیل میزبانی ایران ازاهیمت بالایی برخوردار است، آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار