نباید از هم‌گروهی با اسپانیا و پرتغال ناراحت باشیم

پیوس: می‌توانیم نمایش خوب‌مان مقابل آرژانتین را تکرار کنیم

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نباید از هم‌گروهی با تیم‌های بزرگ و قوی در جام جهانی ناراحت باشیم.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره هم‌گروهی ایران با پرتغال، اسپانیا و مراکش در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ اظهار داشت: ما با قرعه سختی مواجه شده‌ایم، ولی دلیلی ندارد که از این تیم‌ها بترسیم. در جام جهانی همیشه بهترین تیم‌ها حاضر هستند و ما هم تیم خوبی هستیم و باید به خودمان ایمان داشته باشیم. ما نباید از اینکه با تیم‌های بزرگ مثل اسپانیا و پرتغال هم‌گروه شده‌ایم نگران و ناراحت باشیم و می‌توانیم خودمان را برابر قهرمان جهان و اروپا محک بزنیم.

وی در ادامه افزود: ما در جام جهانی قبلی نمایش بسیار خوبی برابر آرژانتین داشتیم و حالا می‌توانیم این نمایش را مقابل تیم‌هایی مثل پرتغال و اسپانیا تکرار کنیم. از طرفی من معتقدم که حضور کی‌روش روی نیمکت فوتبال ایران یک امتیاز بزرگ برای ما محسوب می‌شود، چرا که او برای هر مسابقه استراتژی خاصی دارد. کی‌روش مقابل تیم ملی کشورش هم انگیزه دارد و این موضوع مهمی برای ما در بازی با پرتغال محسوب می‌شود.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی شانس صعود از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد، تصریح کرد: کارمان خیلی سخت است، ولی در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ایران می‌تواند خیلی‌ از پیش‌بینی‌ها را به‌هم بزند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار