سکوت عجیب وزارت ورزش درباره اخطار دیوان عدالت اداری به سلطانی‌فر؛ تکلیف فدراسیون تیراندازی چه می‌شود؟

دیوان عدالت اداری اول آذرماه به وزیر ورزش اخطار داده بود که تکلیف فدراسیون تیراندازی را ظرف ۱۰ روز مشخص کند.

خبرنگار ورزشی ، دیوان عدالت اداری اول آذرماه در نامه‌ای به وزیر ورزش، خواستار مشخص کردن تکلیف فدراسیون ظرف ۱۰ روز شده و رسما اعلام کرده بود،  باید تکلیف این فدراسیون مشخص و طبق قانون رفتار شود.

این دیوان چندی پیش اعلام کرده بود که انتخابات فدراسیون تیراندازی در سال ۹۳ صحت داشته و بر این اساس مهدی هاشمی همچنان رئیس فدراسیون است. این در حالی است که وزارت ورزش چندی پیش انتخابات فدراسیون تیراندازی را برگزار کرد و علی دادگر به عنوان رئیس انتخاب شده بود.

در متن این نامه آمده بود:

اخطار شونده: وزیر محترم ورزش و جوانان

شرح: پیرو اخطاریه مورخ ۱۵/۵/۹۶ در اجرای دادنامه شماره ۱۵۷۱- ۹۶/۴/۱۸ صادره از شعبه دوم تجدیدنظر دیوان، با عنایت به پذیرش ماده ۷۹ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان و متعاقب آن نقض دادنامه ۱۲۹۱ مورخ ۹۴/۴/۱۴ صادره از شعبه اول دیوان و نتیجتاً صحت و ابقای انتخابات فدراسیون تیراندازی مورخ ۹۳/۸/۲۶ ضمن اعلام آخرین اخطار، ایجاب می‌نماید ظرف ۱۰ روز پس از دریافت این دستور قضایی در اجرای مفاد دادنامه مارالذکر اقدام و نتیجه را به این شعبه اعلام فرمایید. متذکر می‌گردد در صورت عدم اجرا در موعد مقرر، مستنکف محسوب و وفق مقررات قانونی اقدام خواهد شد.»

گفته می‌شود اخطار دیوان تحویل مدیرکل حوزه وزارتی داده شده و رسید آن توسط نیک‌بین امضا شده است. ظاهرا وزیر ورزش در واکنش به این نامه از دیوان عدالت اداری مهلتی چند ماهه خواسته تا مسئله را حل کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار