رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولین - مکزیکوسیتی

مرادی اولین طلایی کاروان ایران شد، عنوان نایب قهرمانی به رستمی رسید

در سومین روز از رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولین که به میزبانی مکزیکوسیتی در حال برگزاری است، سه نماینده ایران به روی تخته رفتند.

و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان، در سومین روز از رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولین که به میزبانی مکزیکوسیتی در حال برگزاری است، سه نماینده ایران به روی تخته رفتند.

مانی دهباشی اولین نماینده ایران در روز سوم بود که در رقابت‌های دسته ۴۹ کیلوگرم به مصاف حریفان رفت و با مهار وزنه ۱۴۷ کیلوگرمی در حرکت دوم به عنوان پنجم جهان دست یافت. دهباشی اولین حضور خود در مسابقات برون مرزی را تجربه می‌کند و از ملی پوشان جوان تیم وزنه‌برداری است.

عناوین اول تا سوم این دسته نیز به ترتیب به نمایندگان چین با رکورد ۱۸۱ کیلوگرم، قطر با رکورد ۱۷۸ کیلوگرم و نیجریه با ۱۷۵ کیلوگرم رسید، اما در رقابت‌های دسته ۷۲ کیلوگرم، نمایندگان ایران به دو نشان خوش رنگ طلا و نقره دست یافتند و اولین نشان طلای کاروان کشورمان نیز به نام نادر مرادی به ثبت رسید.

مرادی با ثبت رکورد ۲۰۹ کیلوگرم به عنوان قهرمانی و نشان طلا دست یافت، روح اله رسمتی دیگر وزنه بردار ایران در رقابت های این دسته با رکورد ۲۰۸ کیلوگرم نایب قهرمان شد و نقره گرفت و نشان برنز هم با رکورد ۲۰۸ کیلوگرم به نماینده چین رسید.

به‌این ترتیب ایران تاکنون موفق به کسب یک نشان طلا، ۲ نقره و یک برنز شده است.

در چهارمین روز از رقابت‌ها مجید فرزین و علی حسینی در رقابت‌های دسته ۸۰ کیلوگرم از ساعت ۴:۴۰ روز چهارشنبه به وقت تهران، با حریفان خود روبه‌رو می‌شوند.

رقابت‌های جهانی مکزیک از ۱۱ تا ۱۷ آذر ماه به میزبانی مکزیکوسیتی برپاست و تیم ملی ایران با ۱۴ نماینده خود در این رویداد حضور یافته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار