هوادار چه گناهی کرده که باید غصه نتایج تیمش را بخورد؟

منیعی: استقلال به شکلی بازی نمی‌کند که بتوان از آن حمایت کرد

بازیکن پیشین استقلال گفت: ما قلباً استقلال را دوست داریم، اما این تیم به شکلی بازی نمی‌کند که بتوان از آن حمایت کرد.

میثم منیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره مشکل گلزنی استقلال در دیدارهای اخیر اظهار داشت: این مشکل به ساختار تیمی بازمی‌گردد. اگر تیمی گل نمی‌زند، یعنی مشکل دارد. از طرفی، از سمت بازیکنان هم تلاشی نمی‌شود. زمانی هست که بازیکنان با جان و دل بازی می‌کند و تلاشش ثمری ندارد، اما در استقلال این شرایط وجود ندارد. هر کسی می‌خواهد در استقلال باشد، باید با جان و دل بازی کند. اگر فرهاد مجیدی، فرهاد مجیدی شد، از خودش گذشت تا به اینجا رسید.

وی با انتقاد از برخی از بازیکنان استقلال تصریح کرد: خیلی از بازیکنان استقلال یک روز در خواب‌شان نمی‌دیدند در این تیم بازی کنند. بازیکنان جوانی که گرفتند، خیلی زود استقلالی شدند. آنها قدر پیراهنی که بر تن‌شان است را، نمی‌دانند و در حد استقلال نیستند. هوادار چه گناهی کرده که باید غصه نتایج تیمش را بخورد؟ سه سال است که تیم نتیجه نمی‌گیرد و از آن طرف پرسپولیس نتایج خوبی کسب کرده است. دربی هم را که امسال باخته‌اند. تمام دلخوشی هواداران استقلال و پرسپولیس به کُری‌خوانی‌هاست. استقلال سال گذشته دربی را برد، اما امسال نقطه روشنی ندارد که از آن حمایت کرد.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: خودمان استقلالی هستیم و این شرایط برای ما هم سخت است. ما قلباً استقلال را دوست داریم، اما این تیم به شکلی بازی نمی‌کند که بتوان از آن حمایت کرد. برخی از بازیکنان این تیم در حد استقلال نیستند. اگر استقلال می‌خواهد قهرمان شود، باید ۱۵ بازیکن این تیم بروند که البته این کار شدنی نیست! استقلال نیاز به بازیکنان طراز اول دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار