کیفیت بد زمین راه‌آهن در جریان بازی تأثیر زیادی داشت

دین‌محمدی: تلویزیون قرعه‌کشی جام جهانی را پخش نمی‌کرد در گروه آسان‌تری می‌افتادیم!

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: آنقدر در تلویزیون در مورد قرعه‌کشی جام جهانی حرف زدند تا آخر در گروه سختی افتادیم.

سیروس دین‌محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل راه‌آهن در هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال،‌ اظهار داشت: کیفیت زمین راه‌آهن خیلی خراب بود و در جریان بازی تأثیر زیادی داشت. روی چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم و به شرایط بازی در چنین زمینی عادت نداریم. به همین دلیل هفته گذشته سعی کردیم چند تمرین را در چمن طبیعی برگزار کنیم تا برای این مسابقه آماده شویم،‌ اما بازهم به نظرم کیفیت بد زمین راه‌آهن روی بازی تأثیر زیادی داشت. 

وی ادامه داد: خدا را شکر توانستیم در این بازی دو گل بزنیم و دو بار هم توپ را به تیر دروازه حریف زدیم. علاوه بر این چند موقعیت خیلی خوب هم داشتیم که از دست دادیم. راه‌آهن تیم بسیار خوبی است و اینکه الآن در قعر جدول است نشان از ضعیف بودن این تیم نیست. راه‌آهنی‌ها یقیه خیلی از تیم‌ها را در لیگ یک گرفته‌اند و بازی سختی مقابل آن‌ها داشتیم. 

سرمربی شهرداری تبریز در مورد داوری این دیدار خاطرنشان کرد: داور به دلیل کیفیت بد زمین سعی می‌کرد با سوت‌های زیاد مانع درگیری بازیکنان شود و همین مسئله سرعت بازی را گرفته بود. در مجموع قضاوت داور بد نبود و صحنه مشکوکی در زمین اتفاق نیفتاد. 

بازیکن پیشین تیم ملی در ادامه در خصوص قرعه‌کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و هم‌گروهی تیم ملی با اسپانیا، پرتغال و مراکش تصریح کرد: آنقدر در برنامه‌های تلویزیونی در مورد قرعه‌کشی حرف زدند تا آخر در گروه سختی افتادیم! به نظرم اگر تلویزیون قرعه‌کشی را پخش نمی‌کرد در گروه آسان‌تری می‌افتادیم!

بیشتر بخوانید:
در گروه ایران تیمی با عنوان «سخت‌ترین حریف» وجود ندارد

دین‌محمدی افزود: حالا که در قرعه‌کشی شانس نیاوردیم،‌ حداقل امیدوارم در بازی‌ها شانس بیاوریم. هر سه تیم مراکش، اسپانیا و پرتغال از تیم‌های قدرتمند جهان هستند،‌ اما ایرانی‌‌ها کارهای بزرگ را خوب انجام می‌دهند. به نظرم بازیکنان ایران هم با تجربه شده‌اند و دیگر ترسی از هیچ تیمی ندارند. باید مقابل همه تیم‌ها به خصوص اسپانیا «پررو» فوتبال بازی کنیم. اگر ۲۰ دقیقه اول مقابل این تیم گلی نخوریم،‌ می‌توانیم فوتبال خوبی را برابر آنها به نمایش بگذاریم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار