سطح توقعات از تیم ملی نباید بالا باشد

مرفاوی: اگر در گروه آلمان یا برزیل می‌افتادیم کارمان سخت‌ نبود؟

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که سطح توقعات از تیم ملی در جام جهانی روسیه نباید بالا باشد.

صمد مرفاوی در مورد قرعه‌ای که تیم ملی ایران با آن مواجه شده است، به خبرنگار ورزشی خبرنگار تسنیم گفت: ایران در گروه سختی قرار گرفته است و ما باید با دو تیم عنوان‌دار در دنیا روبه‌رو شویم. البته اگر قرار بود در گروه‌های دیگر هم قرار بگیریم باز کار سختی در پیش داشتیم، چون تیم‌هایی که به جام جهانی می‌آیند، تیم‌های نخبه دنیا هستند. ما نباید بگوییم که ای کاش در گروه دیگری می‌افتادیم. واقعاً اگر در گروه آلمان یا برزیل می‌افتادیم کارمان سخت‌ نبود؟

وی در مورد اینکه آیا تیم ملی می‌تواند از گروهش در جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کند، گفت: ما باید واقع‌بینانه صحبت کنیم. وقتی قرار است به این جام برویم نباید ترسو باشیم و باید شجاعانه وارد جام جهانی شویم. البته من معتقدم سطح توقعات از تیم ملی نباید بالا باشد و ما باید به اندازه پتانسیل و توانایی‌هایی که داریم از تیم ملی انتظار داشته باشیم.

مرفاوی همچنین خاطرنشان کرد: ما چطور باید از این گروه صعود کنیم؟ حریفان‌مان از لحاظ فوتبالی از ما جلوتر هستند و بیکار ننشسته‌اند. ما باید شجاع باشیم و مبارزه کنیم و از طرفی امیدوار به اتفاقات فوتبالی. امیدوارم تیم ملی در جام جهانی نمایش خوبی داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار