مدیرعامل مس رفسنجان در گفت‌و‌گو با تسنیم:

بی‌انصافی است در این مدت کوتاه از سامره انتظار نتیجه داشته باشیم

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان اعتقاد دارد نباید در این مدت کوتاه از علی سامره انتظار نتیجه گرفتن داشته باشیم.

محمود محمودی‌نیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست ۲ بر یک تیم مس رفسنجان مقابل ایرانجوان بوشهر و ادامه نتایج رفسنجانی‌ها در فصل جاری لیگ دسته اول اظهار داشت: متأسفانه این هفته هم مقابل ایرانجوان شکست خوردیم، اما هنوز سه بازی تا پایان نیم‌فصل نخست داریم. ما مشکلات زیادی در این فصل داشتیم و جلسات مختلفی را هم در این مورد برگزار کردیم. در خط دفاع با وجود اینکه وضعیت تیم ما خیلی خوب نیست، اما تا حدودی رضایت داریم، اما در خط حمله و امر گلزنی مشکلات زیادی داریم که باید برطرف شوند. 

وی ادامه داد: تیم ما نیاز به یک بازیکن گلزن دارد، بازیکنی که بتواند از فرصت‌ها استفاده کند. بهرام رشیدفرخی از زمانی که دوران مصدومیتش به پایان رسیده، کمک زیادی به تیم کرده است و پنج گل هم به ثمر رسانده،‌ اما تیم ما بازهم نیاز به تقویت دارد. سعی‌ می‌کنیم در فصل نقل‌‌و‌انتقالات نیم‌فصل در خط هافبک و حمله تیم را تقویت کنیم و ایرادها را برطرف کنیم. 

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در «پاسخ به این پرسش که آیا تغییری در کادرفنی این تیم اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟»، تصریح کرد: سامره همچنان سرمربی تیم ماست و فردا یک جلسه‌ای با او خواهیم داشت. سامره مربی بومی و بازیکن بزرگی بوده است. او کلاس‌های مربیگری فراوانی را هم پشت سر گذاشته است و از روز اول هم ما برنامه سه ساله‌ای را با او داشتیم. اینکه در کوتاه مدت از سامره انتظار نتیجه داشته باشیم،‌ بی‌انصافی است. 

محمودی‌نیا با بیان اینکه تیم مس رفسنجان ایراداتی دارد که باید برطرف شود،‌ گفت: تلاش‌مان این است با تقویت تیم، نیم‌فصل دوم خوبی داشته باشیم و علی سامره هم بتواند نتایج بهتری برای باشگاه کسب کند. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار