بونوچی: تساوی با بنونتو میلان را غرق در ناامیدی کرد

کاپیتان تیم فوتبال میلان می‌گوید که بعد از تساوی غافلگیر کننده تیمش در خانه قعرنشین جدول سری A گفت: جو سرشار از یأس و ناامیدی روسونری را در برگرفته است.

، بسیاری از هواداران میلان امیدوار بودند برکناری وینچنزو مونتلا و روی کار آمدن هافبک سابق تیم جنارو گتوسو به عنوان سرمربی جدید، شوکی که تیم برای خروج از بحران ابتدای فصل نیاز داشت را فراهم کند.

در واقع تا دقیقه پایانی بازی شب گذشته (یکشنبه) روسونری در خانه بنونتو، قعرنشین جدول سری A همین اتفاق افتاده بود اما سرنوشت گتوسو طور دیگری قرار بود رقم بخورد، به شیوه‌ای دراماتیک که بد‌بین‌ترین هوادار میلان و سرسخت‌ترین منتقد انتصاب گتوسو هم تصورش را نمی‌کردند: گلزنی دروازه‌بان حریف در ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده بازی با ضربه سر و عوض شدن پیروزی با تساوی برای روسونری.

به این ترتیب میلانی که امیدوار بود با گتوسو به روند ناامید کننده‌اش با وینچنزو مونتلا پایان دهد، به اولین تیم در این فصل سری A تبدیل شد که به بنونتوی قعرنشین امتیاز داد و پذیرش این اتفاق برای کاپیتانش بسیار سخت بود.

لئونارئو بونوچی، مدافع میانی میلان در این باره به خبرنگاران گفت: این ناامیدی محض است. من بسیار عصبانی‌ام چون ما در لحظه‌ای حساس ۳ امتیاز را از دست دادیم. ورود گتوسو باید به ما شوک وارد می‌کرد اما در عوض ما هنوز هم اینجا ایستاده‌ایم و داریم درباره اینکه یک جای کارمان می‌لنگد، صحبت می‌کنیم.

با وجود شروع ناامید کننده میلان با سرمربیگری گتوسو، بونوچی به آینده این تیم با سرمربی جدیدش خوشبین است. او ادامه داد: ما یک امتیاز گرفتیم و حالا چشم به آینده دوخته‌ایم و برای پیشرفت و کار کردن انگیزه داریم. ملزومات داشتن یک تیم موفق را داریم اما بخش‌های زیادی هست که باید در آنها پیشرفت کنیم، از جمله در فاز دفاع، تملک توپ و جنگندگی. من در دوران بازیگری‌ام همیشه چشم به آینده داشته‌ام و می‌دانم که فقط با سختکوشی و از خودگذشتگی برای هم‌تیمی‌های‌تان می‌توانید به اهداف‌تان برسید. اگر همه بازیکنان تیم ما اینگونه کار کرده بودند، الان موفقیت‌های زیادی داشتیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار