ایکاردی به جمع ۱۰ گلزن برتر تاریخ اینتر راه پیدا کرد

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر با گلزنی در پیروزی قاطع تیمش برابر ورونا، به اسطوره‌های گلزن باشگاه نزدیک نزدیک شد.

، در پیروزی شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال اینتر برابر کیه‌وو در هفته پانزدهم سری A، مائورو ایکاردی گل دوم نراتزوری را به ثمر رساند و با این گل شمار گل‌هایش در اینتر را به ۹۴ رساند.

این گل سبب شد که مهاجم آرژانتینی اینتر در رده‌بندی برترین گلزنان تاریخ باشگاه به جمع ۱۰ نفر اول برسد و در کنار ماریو کورسو، نفر دهم این لیست قرار بگیرد.

ایکاردی پس از ثبت این رکورد در صفحه‌اش در اینستاگرام نوشت: من هیچ واژه‌ای برای توصیف این لحظه ندارم. لحظه زیبایی است که حاصل سختکوشی و از خودگذشتگی چند ساله است. امروز در پنجمین فصل حضورم در اینتر، من به عنوان یکی از ۱۰ گلزن برتر، وارد تاریخ این باشگاه شده‌ام. از همه شما به خاطر حمایت‌ روزمره‌تان تشکر می‌کنم.

ایکاردی سومین بازی در تاریخ اینتر است که در ۴ فصل متوالی در سری A ، حداقل ۱۵ گل می‌زند. دو بازی قبلی، جوزپه مه‌آتزا (۱۹۳۰ تا ۱۹۳۶) و استفانو نایرس (۱۹۴۹ تا ۱۹۵۳) بودند.

ایکاردی با احتساب گل‌هایی که در سامپدوریا به ثمر رسانده، اکنون ۹۷ گل در سری A دارد و می‌تواند ششمین بازیکن تاریخ باشد که قبل از ۲۵ سالگی در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا ۱۰۰ گله می‌شود. ۵ بازیکن قبلی، جوزپه‌مه‌آتزا، سیلیو پیولا، جامپیرو بونیپرتی، فلیسه بورل و ژوزه آلتافینی بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار