آذری حتی یک بار هم به من نگفت مخالف قلعه‌نویی است

شهنازی: از قلعه‌نویی توقع داریم تیم را به شرایط خوبش برگرداند

رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن گفت: ما صبرمان زیاد است و از قلعه‌نویی هم شناخت داریم و توقع‌مان از او این است که تیم را به شرایط خوب گذشته برگرداند.

شاهرخ شهنازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد جلسه عصر روز گذشته (روز یکشنبه) هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در مورد آینده امیر قلعه‌نویی در این تیم اظهار داشت: قرار شد سعید آذری به عنوان سخنگوی هیئت مدیره به طور کامل در مورد جلسه امروز و تصمیمات گرفته شده صحبت کند اما من به طور خلاصه اعلام می‌کنم که در نشست دیروز قرار شد از کادر فنی حمایت شود تا انشالله ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

وی در واکنش به این سوال که آیا درست که است که مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن چندان موافق ادامه کار قلعه‌نویی نیست و در ابتدای فصل هم چندان موافق آمدن این مربی به تیمش نبوده است؟ تصریح کرد: جلسه امروز جنبه حمایتی از سرمربی تیم را داشت و آذری در این مورد خودش صحبت خواهد کرد اما اینکه شما می‌گویید او مخالف قلعه‌نویی بوده و یا هست را خودش در این زمینه حتی یک بار هم به من چیزی نگفته است. ضمن اینکه پروسه انتخاب سرمربی در هر باشگاهی به این شکل است که اعضای هیئت مدیره به اتفاق مدیرعامل باشگاه می‌نشینند و در مورد گزینه‌ها نظر می‌دهند. در نهایت هم گزینه‌ای که بیشتر موافق را دارد انتخاب می‌شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در واکنش به این موضوع که این باشگاه ذوب‌آهن قلعه‌نویی را آورد تا مدعی اصلی قهرمانی باشد در حالی که با مجتبی حسینی چهارم لیگ شده بود، یادآور شد: به هر صورت هدف همه ما سربلندی باشگاه ذوب آهن است. توقع ما هم از کادرفنی این است که تیم را به جایگاه خوبی در جدول رقابت‌‌ها برساند. ضمن اینکه ما پلی‌آف آسیا را هم در پیش داریم و تیم را حمایت خواهیم کرد تا راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شود.

شهنازی در واکنش به این سوال که آیا حمایت از قلعه‌نویی در این صورت خواهد بود که ذوب آهن در کورس قهرمانی قرار بگیرد یا نه؟ تصریح کرد: این طور نیست که ما از سرمربی تیم بخواهیم قول قهرمانی دهد بلکه توقع‌مان این است ذوب آهن روند روبه رشدی گرفته و به شرایط خوب گذشته‌اش برگردد. همان‌طور که گفتم هدف همه ما سربلندی باشگاه ذوب آهن است که در این چند ساله همواره از تیم‌های قدر لیگ  ایران و حتی آسیا بوده است. به هر صورت قلعه‌نویی  دیروز خودش یکسری مشکلات را مطرح کرد و ما هم قول دادیم خواسته‌های او را برآورده سازیم. شما هم حتما قبول دارید که قلعه‌نویی مربی بزرگ و شناخته شده‌ای در فوتبال ایران است و بارها این‌ روز‌ها را در دوران مربیگری‌اش تجربه کرده اما در نهایت تیمش را به موفقیت‌های خوبی رسانده است. صبر ما هم در این زمینه زیاد است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار