ستاره خشن برزیلی؛

آنتی رکورد عجیب نیمار در لباس PSG (عکس)

نیمار در همین مدت کوتاه مهاجرت به پاریس آمار عجیبی را در ارائه بازی خشن و دریافت کارت ثبت کرده است.

 

به گزارش "توپ"، دیشب و در جریان اولین شکست فصل پاری سن ژرمن برابر استراسبورگ، نیمار در دوازدهمین بازی خود در لاشامپیونا پنجمین کارت زرد خود را دریافت کرد تا بازی بعدی تیمش را از دست بدهد. ستاره برزیلی تا به حال ۵ کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده است.

 

 

 

 

البته تا به حال ۵۹ بار نیز روی این ستاره برزیلی خطا اعلام شده اما دیشب نیمار با خطا روی لینارد باز هم از داور کارت زرد دریافت کرد و فراموش نکنیم او در دیدار برابر مارسی نیز از زمین اخراج شده بود.

 

 

 

 

لینارد بازیکن استرسبورگ بعد از بازی گفت: "نیمار به من گفت شبیه سازی کردی و من نیز باید به او می گفتم عزیزم، گرچه شما ستاره هستید و می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید اما روشن است که وقتی تو در مقابل من می رقصی، من نیز می خواهم به تو صدمه بزنم."

 

 

 

 

در چهار فصل حضور در بارسلونا، کمترین تعداد کارت زرد او در یک فصل ۹ بار بود و در فصل آخر نیمار ۳ بازی از جمله ال کلاسیکو را نیز به علت محرومیت از دست داد، در حالیکه در سانتوس نیمار ۱۴ بار در یک فصل و ۱۲ بار در دو فصل دیگر در برزیل کارت زرد گرفت.

 

 

 

 

در تیم ملی برزیل نیز اوضاع نیمار همینگونه است و این ستاره خلاق در ۸۳ بازی ۱۹ بار با کارت زرد و یک بار با کارت قرمز جریمه شده است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار