مسابقات تکواندو فینال گرندپری - ۲۰۱۷

مردانی با شکست در نیمه‌نهایی برای کسب مدال برنز تلاش می‌کند

در ادامه مسابقات فینال گرندپری سال ۲۰۱۷، سجاد مردانی در مرحله نیمه نهایی نتیجه را به نماینده کره‌جنوبی واگذار کرد و حالا باید برای کسب مدال برنز تلاش کند.

و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر (هر وزن دو نماینده از هر کشور) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده از روز گذشته (شنبه - ۱۱ آذرماه) در سالن «تریچویله» "آبیجان" ساحل عاج آغاز و امروز به پایان می‌رسد.

امروز (یکشنبه) و در روز پایانی این مسابقات، مبارزات اوزان ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم زنان و وزن ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی به عنوان آخرین نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود می‌روند.

نماینده وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان در اولین مبارزه موفق شد «مبار دیای» هوگوپوش با سابقه فرانسوی را ۲۲ بر ۷ شکست دهد. در دیدار دوم خود با «دیمیتری شوکین» از ازبکستان قهرمان آسیا ۲۰۱۶ و قهرمان جهان ۲۰۱۵ مبارزه کرد و توانست با نتیجه ۹ بر ۷ راهی مرحله نیمه نهایی شود. 

سجاد مردانی در مرحله نیمه نهایی رو در روی «کیو دون این» از کره‌جنوبی دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷، مدال طلا، نقره و برنز مرحله اول تا سوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ قرار گرفت و نتیجه را ۱۲ بر ۷ واگذار کرد و از رسیدن به فینال بازماند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق می‌گیرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار