کریمویی:کمیته انضباطی عادلانه حکم دهد

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان واکنش تندی به محرومیت مدیر تیم فوتبال این باشگاه نشان داد.

و به نقل از  سایت رسمی باشگاه  پدیده خراسان، حمیدرضا کریمویی، مدیرعامل این باشگاه در انتقاد به رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت مجدد مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام و مدیر تیم پدیده اظهار داشت: متاسفانه بار دیگر شاهد آرای بدون معنی و فاقد پشتوانه منطقی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هستیم. بار دیگر اتفاقاتی در حال رقم خوردن است که همگان احساس کنند متاسفانه عدالت در پایین‌ترین حد ممکن به سر می‌برد.

وی افزود: محرومیت دوباره مجتبی سرآسیایی بر اساس چه شاخصی رقم می‌خورد؟ در فیلم‌های مربوط به بازی پدیده و نفت تهران می‌بینیم که او نه تنها پس از حکم داور مسابقه به اخراج بحثی نکرد، بلکه خیلی زود به سمت جایگاه رفت و هیچ خللی در نظم مسابقه ایجاد نکرد. خوشبختانه فیلم بازی موجود است و می‌دانیم که حتی در اخراج سرآسیایی هم تیم داوری عجله کردند، اما متاسفانه می‌بینیم که خیلی راحت دوباره رای به محرومیت می‌دهند.

کریمویی با تاکید بر اینکه تیم‌ها باید در فضایی عادلانه به رقابت بپردازند، خطاب به کمیته انضباطی گفت: با چه شواهدی آبروی یک انسان و باشگاه را هدف قرار می‌دهید؟ کدام الفاظ رکیک به کار برده شده که با چنین حرفی فرد و باشگاه را زیر سوال می‌برند؟

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان تصریح کرد: وقتی تیم داوری اشتباه می‌کنند، در ادامه هواداران روی سکوها تحریک می‌شوند. در ادامه اما می‌بینیم که باشگاه دو طرفه آسیب می‌بیند. هم از اشتباهات داوری لطمه می‌بیند، هم به واسطه تحریک شدن هوادارانش از سوی کمیته انضباطی با جریمه روبه‌رو می‌شود، ضمن اینکه چطور ممکن است هم کارت زردهایی که داور به اشتباه از جیب خود خارج کرده را به حساب می‌آورند و هم وی را به لیگ یک می‌فرستند.

وی افزود: برای مثال در بازی با ذوب داور به شدت اشتباه کرد و چندین کارت زرد به تیم ما داد. پس از آن دیدار هم ۱۵ میلیون از سوی کمیته انضباطی بابت کارت زردهای زیاد و رفتار هواداران جریمه شدیم و هم داور مسابقه به لیگ یک رفت. بابت همین کارت زردهای اشتباهی که پاک نشد تا چند بازی، تعدادی از بازیکنان‌مان را به واسطه محرومیت در اختیار نداشتیم.

کریمویی در پایان گفت: باید مشخص شود که آیا صرفا نگاه کمیته انضباطی به احکامش درآمدزایی برای فدراسیون است یا نه؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار