وقتی رسیدم رختکن دعوا تمام شده بود

بیک‌زاده: قلعه‌نویی تماسی با من نداشته است

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: مالک باشگاه به ما چک ۳ ماه بعد را داده است اما قول دادند تاریخ آن را دو ماه جلو بیندازند.

هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد چک‌های پرداخت شده به بازیکنان نفت از سوی مالک این باشگاه که زمان آن برای ۳ ماه بعد است، اظهار داشت: ما به عنوان بازیکن نفت تهران هنوز نمی‌دانیم مالک باشگاه‌مان حمیدرضا جهانیان است یا نه. یکسری می‌گویند باشگاه را از جهانیان گرفته‌اند و یکسری او را مالک می‌دانند. حرف ما این است اگر واقعا باشگاه را به جهانیان داده‌اند اجازه دهند او کارش را بکند در غیر اینصورت باشگاه را به فرد دیگری بدهند. الان هم جهانیان به ما چک داده که تاریخ آن برای ۳ ماه بعد است اما قول داده‌ند که تا یک ماه آینده به جای آن چک دیگری به ما بدهند.

وی در پاسخ به این سوال که به عنوان بزرگتر تیم نفت چرا اجازه داده عیسی‌ آل‌کثیر و فرید محمودی‌زاده در رختکن تیم به درگیری فیزیکی بپردازند؟ یادآور شد: راستش من وقتی رسیدم به رختکن درگیری آنها تازه تمام شده بود و کاری از دست ما برنمی‌آمد.

بیک‌زاده در ارتباط به اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی با وی تماس گرفته و خواهان پیوستن او به تیم ذوب‌آهن شده است، عنوان کرد: نمی‌دانم این قضیه را چه کسی به شما گفته اما قلعه‌نویی تماسی با من نداشته است. ما این هفته با ذوب‌آهن بازی داریم و مطرح کردن این بحث‌ها خوب نیست.

مدافع نفت تهران در واکنش به این سوال که آیا او نیم فصل قطعا به ذوب‌آهن نخواهد رفت؟ تصریح کرد: اجازه دهید این یک بازی هم انجام دهیم و بعد شرایط را بررسی کرده و بهترین تصمیم را خواهم گرفت. هر چند که سر نخواستن هاشم بیک‌زاده دعواست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار