خوشحالم که با اسپانیا هم‌گروه شدیم

ترابی: ایران می‌تواند در جام جهانی خیلی‌ها را سورپرایز کند

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپای تهران از اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ با اسپانیا هم‌گروه شده است، ابراز خرسندی کرد.

مهدی ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره قرعه سخت تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: به‌هرحال یکی از حالت‌ها این بود که ما در یک گروه سخت قرار بگیریم و این اتفاق در نهایت رخ داد. ما قرار است در جام جهانی بازی کنیم و نباید از این قرعه فراری باشیم. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و ما می‌توانیم خودمان را ثابت کنیم.

وی در ادامه افزود: ما برای حضور پرقدرت در جام جهانی نیاز به اردوهای خوب و انجام بازی‌های دوستانه با تیم‌های قوی داریم و امیدوارم مسئولان در این زمینه تلاش کنند. همه می‌دانند ما با چه تیم‌هایی هم‌گروه هستیم و آنها با چه شرایطی به جام جهانی می‌آیند.

هافبک تیم فوتبال سایپای تهران که قبلاً گفته بود دوست دارد با اسپانیا هم‌گروه شویم، خاطر نشان کرد: من خوشحالم که با اسپانیا هم‌گروه شدیم و این یک بازی هیجان‌انگیز برای بازیکنان و همه ایرانی‌ها خواهد بود.

ترابی در مورد اینکه ایران باید در اولین مسابقه برابر مراکش به میدان برود، تصریح کرد: مراکش هم حریف سرسختی است و ما در جام جهانی بازی آسان نداریم، ولی امیدوارم در بازی اول بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. به نظر من ایران می‌تواند در جام جهانی خیلی‌ها را سورپرایز کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار