پس از همگروهی با ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

مراکش به دنبال لغو بازی با آرژانتین و جایگزین کردن حریف آسیایی است

تیم ملی فوتبال مراکش به دنبال مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و همگروهی با ایران در اندیشه لغو بازی دوستانه با آرژانتین و جایگزین کردن حریف آسیایی است.

، به نقل از سایت المنتخب مراکش، تقریبا به نظر می‌رسد که تیم ملی فوتبال مراکش جهت آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ماه مارس میلادی بازی دوستانه با آرژانتین و حضور لیونل مسی برگزار کند.

این رسانه مراکشی در ادامه با اشاره به قرعه‌کشی جمعه گذشته جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مسکو نوشته است: پس از این مراسم که مراکش را در گروه B با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و ایران قرار دارد شاید تیم دیگری جایگزین آرژانتین در دیدار دوستانه شود. تیمی آسیایی یا اروپایی که شباهت‌هایی به حریفان مراکش داشته باشد. بازی دوستانه مراکش با آرژانتین فواید بیشتری برای حریف خواهد داشت تا مراکش، زیرا آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نیجریه بازی می‌کند.

خبر دیگر از حریف آفریقایی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال مراکش هفته آینده جلسه‌ مهمی جهت تنظیم برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی این کشور با رنار، سرمربی فرانسوی برگزار می‌کند. دیدارهای تدارکاتی با حریفان مشابه پرتغال، اسپانیا و ایران در دستور کار تیم ملی فوتبال مراکش است.

تیم ملی فوتبال ایران و مراکش ۲۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۷ در شهر سن پترزبورگ در اولین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و از گروه B رو در روی هم قرار می‌گیرند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار