استرلینگ پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر می‌شود

بال انگلیسی منچسترسیتی به زودی به بازیکنی تبدیل می‌شود که بیشترین حقوق را در لیگ برتر انگلیس دریافت می‌‌کند.

و به نقل از نشریه دیلی‌میل، باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد که رحیم استرلینگ را به پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس تبدیل کند.

این باشگاه می‌‌خواهد قرارداد جدیدی با بال انگلیسی‌‌اش منعقد کند که حقوق او را به ۳۰۰ هزار پوند در هفته افزایش می‌دهد و به این ترتیب پاداش او را به خاطر عملکرد باورنکردنی‌اش در جمع آبی‌پوشان شهر منچستر بدهد.

استرلینگ در هفته‌های اخیر برای منچسترسیتی مهره‌ای کلیدی بوده است و با گلی که در دقیقه ۹۶ بازی قبلی تیمش برابر ساوتهمپتون به ثمر رساند و با آن ۳ امتیاز را برای مردان گواردیولا کسب کرد، یک بار دیگر ارزشش را برای این تیم ثابت کرد. استرلینگ تا پایان هفته پانزدهم لیگ برتر ۹ گل و در تمام بازی‌های این فصلش برای سیتی ۱۳ گل زده است و همین آمار خوب مسئولان باشگاه را ترغیب کرده که پاداشش را با تبدیل کردن او به پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر بدهند.

در صورتی که این موضوع محقق شود و سیتی حاضر به پرداخت حقوق هفتگی ۳۰۰ هزار پوند در هفته شود، استرلینگ ۲۲ ساله نه تنها در تیم خودش بلکه در لیگ برتر بیشترین حقوق را دریافت خواهد کرد، حقوقی که همتراز ستاره‌‌هایی مانند لیونل مسی و نیمار است.

در حال حاضر پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد با حقوقی نزدیک به ۲۹۰ هزار پوند در هفته، پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار