در شب اخراج سرخیو راموس

بیلبائو ۰-۰ رئال مادرید؛ فرصت سوزی کهکشانی ها

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل اتلتیک بیلبائو با تساوی ۰-۰ متوقف شد و نتوانست فاصله با بارسلونا را کاهش بدهد.

به گزارش "توپ"، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند؛ اما نتوانستند از هیچ یک از آنها استفاده کنند و در نهایت به کسب یک امتیاز از این دیدار رضایت دادند.

 

رئال بازی را هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که کریم بنزما در همان دقایق ابتدایی دروازه حریف را باز کند؛ اما ضربه ستاره فرانسوی به تیر دروازه بیلبائو برخورد کرد.

 

برتری رئالی‌ها ادامه داشت؛ اما چیزی نمانده بود که اتلتیکو روی اولین موقعیت جدی اش در دقیقه ۱۳ به گل برسد؛ ولی ضربه آرتیز آدوریس که روی ارسال عالی اسکار دی مارکوس زده شد را کیلور ناواس با واکنشی تماشایی دفع کرد.

 

 

 

در ادامه، بازی متعادل تر شد و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ها ایجاد شد؛ اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. در دقیقه ۲۳ چیزی نمانده بود اشتباه بنزما به باز شدن دروازه رئال منجر شود؛ اما ضربه میکل ریکو راهی به چهارچوب دروازه رئال پیدا نکرد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۶، کریس رونالدو می توانست بالاخره رئال را پیش بیندازد؛ اما ضربه والی ستاره پرتغالی، به کنار دروازه بیلبائو برخورد کرد.

 

فشار حملات رئال تا آخرین ثانیه های این نیمه ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که این تیم در وقت های اضافه به گل برسد؛ اما حضور به موقع نونز، دروازه بیلبائو را نجات داد تا این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان برسد.

 

نیمه دوم را بیلبائو بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که آدوریس در همان دقیقه اول دروازه رئال را باز کند؛ اما ضربه او را کیلور ناواس مهار کرد.

 

رئالی ها خیلی زود توپ و میدان را در اختیار گرفتند؛ اما در ایجاد موقعیت روی دروازه رئال توفیقی نداشتند. حملات رئال سرانجام در دقیقه ۶۳ به یک موقعیت خوب منجر شد؛ اما حضور به موقع ریکو مانع از گلزنی ایسکو شد.

 

 

فشار حملات رئال ادامه پیدا کرد؛ اما دفاع فشرده بیلبائو مانع از رسیدن این تیم به گل می شد. در دقیقه ۸۶ شرایط برای رئال بدتر هم شد و سرخیو راموس با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا رئال ۱۰ نفره شود.

 

بیلبائو از این برتری نفری استفاده کرد و در دقایق پایانی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه رئال ایجاد کرد؛ اما در نهایت بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار