می‌توان به تکرار عنوان ششمی سال ۲۰۱۴ امیدوار بود

عطایی: در مسابقات قهرمانی جهان نباید به دنبال سکو و مقام بود

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: به اعتقاد من در مسابقات قهرمانی جهان نباید به دنبال سکو و مقام بود و باید به عنوان بستری برای ایجاد زیرساخت برای المپیک ۲۰۲۰ به آن نگاه کرد.

بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد گروه بندی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان اظهار داشت: گروه ایران در مسابقات قهرمانی جهان بسیار سخت است. لهستان، یکی از قدرت‌های جهان و مدافع عنوان قهرمانی است، بلغارستان، میزبان مسابقات و کوبا نیز همیشه تیم خوبی را راهی مسابقات کرده است ولی پورتوریکو را نمی‌توان تهدیدی برای ایران در نظر گرفت. حداقل ۲ تیم سخت در گروه ما هستند ولی ایران قطعاً به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.

عطایی ادامه داد: وقتی ملی‌پوشان ما باور دارند که جزو ۸ تیم برتر جهان هستند بنابراین، مشکلی بابت صعود به مرحله دوم نداریم. جنگ اصلی تیم ملی در مرحله یک چهارم نهایی و برای قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر است. ایران در حال حاضر، تیم قدرتمندی است و می‌توان به تکرار عنوان ششمی سال ۲۰۱۴ امیدوار بود. 

سرمربی تیم جوانان ایران، نگاه متفاوتی به مسابقات قهرمانی جهان دارد: به اعتقاد من در این مسابقات نباید به دنبال سکو و مقام بود و باید به عنوان بستری برای ایجاد زیرساخت برای المپیک ۲۰۲۰ و محک زدن برخی بازیکنان جوان مثل جواد معنوی‌نژاد که به آنها میدان داده نشده، به این رقابت‌ها نگاه کرد.

سرمربی کاله در مورد پیروزی ۳ بر صفر شاگردانش مقابل شهرداری ورامین در هفته دهم لیگ برتر تصریح کرد: ورامین، تیم قدرتمندی است که بازیکنان خوبی در اختیار دارد. آنها پیکان را هم شکست داده‌اند. بازیکنان ما در بازی مقابل این تیم به خوبی به توصیه‌ها و آنالیز کادر فنی توجه و بسیار منظم بازی کردند.

او درباره بازی عصر چهارشنبه تیمش مقابل پیکان در تهران گفت: پیکان جزو ۲ یا ۳ تیم متفاوت لیگ برتر است که به هدف قهرمانی بسته شده است. تلاش ما این است که مقابل پیکان، عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار