کوراش قهرمانی جهان

پایان روز نخست با یک نشان نقره و یک برنز برای کوراش کاران ایران

در پایان نخستین روز پیکارهای کوراش قهرمانی جهان نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک نشان نقره و یک برنز شدند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، دهمین دوره رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان کوراش جهان در شرایطی ازصبح امروز شنبه ۱۱ آذر ماه در کشور ترکیه در حال برگزاری است که ۵ نماینده کشورمان به میدان رفتند و موفق به کسب یک نشان نقره و یک برنز شدند.

قنبرعلی قنبری نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست نماینده تاجیکستان را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر حریف ازبک به نیمه نهایی رسید.، وی با پیروزی برابر کوراش کار ترکمن فینالیست شد و با قبول شکست مقابل نماینده ازبک ها به نشان نقره دست یافت.

در وزن ۶۶- کیلوگرم بهزاد وحدانی در گام نخست نماینده ازبک‌ها را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر نماینده کرهجنوبی به نیمه نهایی رسید، وی در ادامه باقبول شکست مقابل حریفی از قزاقستان صاحب گردن آویز برنز شد.

مصطفی دلیریان دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از پیروزی برابر حریفانی از افغانستان و عراق با شکست مقابل حریفی از ازبک از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن ۷۳- کیلوگرم امید تیزتک در دور نخست مقابل حریفی از ترکمن شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت و الیاس پاکدل در دورنخست مقابل حریفی از ترکمن شکست خورد و حذف شد.

این رقابت‌ها قردا با انجام مبارزات اوزان ۸۱- کیلوگرم، ۹۰- کیلوگرم، ۱۰۰- کیلوگرم و به اضافه کیلوگرم به پایان می رسد .

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار