زلاتان: پیشنهاد آرسنال را رد کردم چون آدمی نیستم که تست بدهم!

وبسایت رسمی توپ - ایبرا مدعی شده است شانس پیوستن به آرسنال را داشته ولی راهی تیم ونگر نشده است.

به گزارش وبسایت توپ، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی منچستریونایتد در مصاحبه اخیرش با اسکای ایتالیا فاش کرده که در اوایل دوران بازیگری اش شانس پیوستن به آرسنال را داشته ولی در نهایت این پیشنهاد را رد کرده چرا که مسئولین آرسنال خواستار گرفتن تست و گذراندن دوره آزمایشی بوده اند ولی زلاتان مایل به انجام این کار نبوده است. او در مورد پیشنهاد آرسنال چنین می گوید:

به لندن رفتم تا با ونگر صحبتی داشته باشم و برای حضور در آرسنال اقدام کنم، به ونگر گفتم که دوره آزمایشی شرکت نمی کنم؛ یا با من قرارداد می بندی یا خیر. من اینجا نیامده ام که وقتم را تلف کنم. از همان زمان، همین اعتماد به نفس را به خودم داشتم. چرا که از همان زمان حس قوی ترین بودن را در خودم داشتم، حتی زمانی که جوان بودم. با ونگر ملاقات کردم، چرا که تصور می کردم او می گوید به طور مستقیم به تیم اصلی منتقل شوم، ولی ایبرا کسی نیست که تست بدهد. وقتی جوان بودم، این ذهنیت را داشتم که هیچ کس از من بهتر نیست. بازی های رونالدو، روماریو و باجو را تماشا می کردم و یک هدف در ذهن داشتم: می خواستم به همه نشان دهم بهترین هستم.

زلاتان در مورد سختی های دوران کودکی اش نیز چنین می گوید:

در کنار پدرم بزرگ شدم، سختی های زیادی کشید تا ما را بزرگ کند. یخچال مان همیشه پر نبود، چیزهای زیادی برای خوردن نداشتیم. به طور مثال وقتی میخواستم برای تورنمنت جوانان در آلمان، شرکت کنم، مجبور شدم از پدرم ۳۰۰ هزار کرون سوئد بگیرم، او آن پول را به من داد ولی در عوض نتوانست پول کرایه خانه را در آن ماه بدهد، پدرم هر کاری می توانست و از عهده اش بر می آمد برایم انجام داد.

۱۸۷۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار