مسابقات تکواندو فینال گرندپری

حذف هادی‌پور و صعود فرزان عاشورزاده

در روز نخست از مسابقات فینال گرندپری، آرمین هادی‌پور با شکست مقابل نماینده استرالیا از دور مسابقات کنار رفت و عاشورزاده در نخستین دیدار به برتری رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر (هر وزن دو نماینده از هر کشور) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده از ساعت ۱۲:۳۰ امروز (شنبه - ۱۱ آذرماه) به وقت تهران در سالن «تریچویله» آبیجان ساحل عاج آغاز شد و فردا به پایان می‌رسد.

امروز (شنبه) و در روز نخست این رقابت‌ها، پیکارهای اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۷+ کیلوگرم زنان برگزار می‌شود که آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در این روز به مصاف رقبای خود رفتند. فرازن عاشورزاده در نخستین مبارزه برابر «مکس کاتر»، تکواندوکار میدان دیده انگلیسی قرار گرفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۲۸ بر ۱۲ به برتری برسد.

اما آرمین هادی‌پور، نماینده وزن اول المپیکی کشورمان در اولین مبارزه به مصاف «صفوان خلیل»، تکواندوکار باسابقه استرالیایی که از سال ۲۰۰۲ تاکنون حضور در میادین بسیاری را تجربه کرده و مدال‌های بسیاری را بدست آورده است، رفت و در دیداری حساس و نفسگیر نتیجه را ۹ بر ۷ واگذار کرد. با حذف هادی‌پور، فرزان عاشورزاده در دوم بعد به مصاف صفوان خلیل استرالیایی خواهد رفت.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی‌باک به‌عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به‌عنوان مربی و مهرداد یوسفی به‌عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار