طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کاراته

افسانه باقری مدیر تیم‌‌های ملی کاراته بانوان شد

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کاراته، افسانه باقری نایب رئیس بانوان این فدراسیون به عنوان مدیر تیم‌های ملی در این بخش منصوب شد.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در حکم محمدصادق فرجی آمده است:

«سرکار خانم افسانه باقری
نظر به شایستگی و تجارب ارزنده سرکارعالی به موجب این حکم به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی بانوان کاراته منصوب می‌شوید.
توفیق سرکارعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور از خداوند متعال خواهانم. امید است با اتکال به درگاه باری‌تعالی در تصدی این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.
انتظار مسئولان و آحاد جامعه رشته کاراته کسب مدال‌های رنگارنگ و افتخارآفرین به همراه حفظ اخلاق و ارزش‌های اسلامی است که امیدواریم با درایت شما این انتظار برآورده شود.
مدیر تیم‌های ملی بانوان کاراته در شرایطی از سوی رئیس فدراسیون منصوب شد که علاوه بر تیم ملی بزرگسالان که لیگ‌های جهانی، قهرمانی و بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان را در سال ۲۰۱۸ پیش رو دارد، در رده‌های پایه نیز تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امیدها اردیبهشت ماه سال آینده پیکارهای قهرمانی آسیا را در پیش دارد، ضمن اینکه مهر ماه ملی‌پوشان جوان کاراته باید در صورت کسب سهمیه برای نخستین بار در بازی‌های المپیک جوانان شرکت کنند که این رویدادها مستلزم برنامه‌ریزی بهتر و منسجم‌تری است و انتصاب مدیر تیم‌های ملی بانوان نیز در همین راستاست».

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار